Захист

Захист

Захист для любителів лижного спорту та сноубордингу: - захист голови. З цим завданням справляються шоломи, захисту підборіддя і маска. Шоломи сноубордические мають «знімні вуха», що робить їх більш комфортними, а гірськолижні моделі - це цілісний корпус шолома із захистом вух. Така різниця обумовлена ​​тим, що гірськолижники частіше падають на бік, в той час як сноубордисти вперед особою. З цієї ж причини сноубордисту важливо до шолома використовувати ще захист підборіддя. Окуляри або маска захистять Вам очі.

- захист спини, або як її ще називають «панцир», «черепаха». За статистикою 2/3 всіх травм бордистів припадають на верхню частину тіла. Панцир може бути представлений як окрема річ, або бути інтегрованим в куртку або рюкзак. Бордистів-фрірайдери в силу більшого ризику вибирають жорсткі моделі, а іншим бордерам підійдуть м'які моделі.

-захист куприка представлена ​​шортами. Шорти не тільки захищають куприк, стегна і сідниці, але ще створюють додаткове тепло. Їх роблять з лайкровой сітки з різними вставками.

- захист рук. За частотою травм зап'ястя - чемпіон серед сноубордистів, тому настійно рекомендуємо придбати захист в вигляді налокітники, пов'язок на зап'ястя і спеціальних рукавичок.

- захист колін - наколінники. Колінний суглоб найскладніший в організмі - зв'язки, меніски, все це лікувати в разі травми досить неприємно і проблематично. Наколінники роблять з ударостійкого композиту, який пом'якшує удар і знижує травматизм.

У даній категорії немає товарів.