Човни і комплектуючі

Човни і комплектуючі

В процесі риболовлі надувний човен вважається річчю незамінною, і рибалки на ній проводять багато часу.

Матеріал для човнів - полівінілхлорид (ПВХ) має високу міцність, еластичність і стійкість проти зовнішніх, природних факторів. Випускається матеріал ПВХ різної щільності. Чим вище показник щільності, тим надійніше і міцніше виявиться засіб для пересування по воді. Також чим більша щільність матеріалу, тим важча конструкція, а значить, вона не буде такою мобільною. 

На сьогоднішній день розділяють два типи надувних човнів для риболовлі - це гребні і моторні. 

Гребні човни - найпростіший і найдоступніший вид човнів, що дозволяє рибалити на не великих за площею водоймах. Вона не важка, що дозволяє без особливих зусиль переміщати її по березі водойми, і досить надійна. 

Моторні човни відрізняються наявністю транця, на який і встановлюється човновий мотор. Човни моторні виготовляються з ПВХ-матеріалу підвищеної щільності. Це необхідно для досягнення певної жорсткості, що дозволяє човну утримувати курс і рівновагу в процесі пересування, особливо по хвилях або при маневруванні. Для збільшення жорсткості конструкції, підлогу човна так само роблять жорстким. Це дає можливість комфортно почувати себе під час риболовлі. Робиться підлога (слань) з водостійкої фанери, що збільшує її термін служби. 

Весла, сидіння, підлогу для човна, насоси, парус, клапан дренажний, бортова струбцина, кріплення для ехолотів, мотор і запасні частини для мотора - купити аксесуари і комплектуючі до човнів

Гарна, якісна човен є одним з основних запорук успішної риболовлі, під час якої ви отримаєте море задоволення.

Показати
Сортувати:

Клапан 3479

Клапан 3479 для закачки баллона  лодки...

224 грн.

Переходник для лодки с вн. уключиной SCOTTY

Переходник для лодки с вн. уключиной SCOTTY Крепление к внутреннему борту лодки струбциной ..

375 грн.