Туристичні

Туристичні

Намети для туризму (дугові) - найпопулярніші і практичні, кращий варіант для зеленого туризму, відмінно підходять і для піших походів. Дуговими вони називаються, оскільки каркас у верхній частині намету в зібраному вигляді складається з дуг. Такі намети поєднують відразу кілька необхідних якостей:

- вони мають невелику вагу, що дуже важливо в походах на довгі відстані; 

- в складеному вигляді дугові туристичні намети виявляються дуже компактними і не займають багато цінної площі всередині рюкзака;

- вони досить місткі при тому, що займають мало місця на майданчику.

Ще один незаперечний плюс туристичних дугових наметів - легкість установки. З цим може впоратися одна людина за нетривалий час. Це ідеально відповідає умовам піших походів, коли привали короткі, і розбивати табір потрібно дуже мобільно.

Показати
Сортувати:

Намет 3-х місцева Norfin TENCH 3 NF автоматична (NF-10402)

Намет 3-х місцева Norfin TENCH 3 NF автоматична. Двошарова дугова намет з напівавтоматичним швидко збірним каркасом. Має комфортний внутрішній простір, два входи і два тамбура. Внутрішній намет і тент встановлюються одночасно. Встановлення намету може бути здійснена о..

8120 грн.

Намет BratFishing 1.50 * 1.50 * 1.30м (170 / 04-004-200)

Легка намет для туристів і рибалок. Намет досить легко складати. У комплект входить пошитий чохол намети, каракас, який складається в невеликі трубочки, чохол на намет, кілочки. Основа зроблена з водонепроникної тканини, яка захистить від вітру і дощу. Є тканинний під..

845 грн.

Намет 2-х місцева Norfin ZOPE 2 NF автоматична (NF-10401)

Двошарова дугова намет з напівавтоматичним швидко збірним каркасом. Внутрішній намет і тент встановлюються одночасно. Встановлення намету може бути здійснена одним людина за секунди. особливості: Вхід один. Вхід продубльований антимоскітної сіткою. Кишеньки для дрібни..

5600 грн.

Намет 4-х місцева Norfin Hake 4 (NF-10406)

Намет 4-х місцева Norfin Hake 4 двошаровий з напівавтоматичним швидко збірним каркасом. Два компактних тамбур на входах в намет. Внутрішній намет і тент встановлюються одночасно. Встановлення намету може бути здійснена через одного чоловіка за лічені секунди. особливо..

9912 грн.

Намет Norfin Peled 3 напівавтоматична 3-х місцева (NF-10405)

Намет 3-х місцева Norfin Peled 3 двошаровий з напівавтоматичним швидко збірним каркасом. Просторий тамбур на вході в намет. Внутрішній намет і тент встановлюються одночасно. Встановлення намету може бути здійснена через одного чоловіка за лічені секунди. особливості: ..

9128 грн.

Намет Norfin PIKE напівавтоматичний 2-місний (NF-10404)

Двошарова дугова намет з напівавтоматичним швидко збірним каркасом для спекотного літа. Відмінну вентиляцію забезпечують сітчаста внутрішній намет, два вентиляційних вікна, велике вікно на протилежній від дверей стороні. Відмітна особливість цієї палаткі- великий внут..

6720 грн.

Намет Norfin Zander 4 напівавтоматична 4-х місцева (NF-10403)

Намет 4-х місцева Norfin ZANDER 4 NF автоматична. 4-х місцева кемпінговий намет з напівавтоматичним швидко збірним каркасом. Просторий високий тамбур, де можна встати в повний зріст, простора спальня. Якщо відстебнути спальню, то можна зробити їдальню для всієї компан..

14560 грн.