Мультиплікаторні

Мультиплікаторні
Мультиплікаторні котушки - це нове покоління застарілих інерційних. Їх історія налічує всього пару десятків років, але вони вже встигли стати одним з двох найпопулярніших типів котушок заслужили хороші відгуки. Мультиплікаторна котушка в перекладі означає "примножує". Це дійсно так, за один поворот ручки шпуля робить від 3,5 до 6,5 оборотів. У нас Ви знайдете великий вибір котушок для троллінгу ультралайта, джерку, фідера і інших різновидів риболовлі від знаменитих виробників снастей, купити легко і однаково комфортно по всій країні, ціна і якість порадує!
Показати
Сортувати:

Котушка мультиплікаторна Bratfishing Cyclop 5 + 1 Right (20 / 03-001-126)

Право ручні мультіплікаторних котушки з системою магнітних гальм, які дозволяють провести тонке налаштування для закидання конкретної приманки. Котушка має легкий плавний хід і якісну намотування. Надійний механізм забезпечує довгу службу, навіть при досить інтенсивно..

2769 грн.

Котушка мультиплікаторна Bratfishing Cyclop 7 + 1 Right (20 / 03-001-128)

Котушка оснащена якісними магнітними гальмами, які дозволяють провести тонке налаштування. Легкий і плавний хід забезпечує комфорт при лові. Завдяки якісній намотуванні збільшується дальність закидання. Відмінний варіант, для просунутих рибалок. Характеристики: Кільк..

2876 грн.