Спальні мішки

Спальні мішки

Спальний мішок, він же «спальник» - це похідний замінник ліжка, матраца і теплої ковдри. Незалежно від того, йдете ви в похід з наметом або без, спальний мішок взяти просто необхідно. Влітку в ньому можна спати на свіжому повітрі, а взимку він зігріє при ночівлі в наметі. З нами ви успішно зробите вибір спального мішка для ваших цілей.

В асортименті нашого магазину представлені такі види спальних мішків: 

- спальний мішок «ковдру»; 

- спальники типу «кокон»;

«Ковдра» - спальний мішок, ціна якого доступніше всього. Він чудово підходить для легких походів. Ви можете спати всередині «ковдри» і вкриватися ним. Подібні спальні мішки, відгуки про які ви могли чути, менш компактні, ніж інші, але якщо обсяг речей не обмежений - це кращий вибір. 

Спальний мішок типу "кокон" краще вибрати для гірських походів, екстриму, зимової риболовлі та полювання. Вони щільно облягають тіло, завдяки чому краще зберігають тепло. Такі спальники компактні і займають мінімум місця в рюкзаку. Деякі «кокони» - хутряні спальні мішки. 

Інтернет-магазин «BestFish» пропонує спальні мішки для відпочинку на природі, трекінгу та туризму, кемпінгу, полювання і риболовлі, екстремальних виходів, автотуризму. Ми надаємо можливість купити спальник і замовити його доставку по Україні.

Показати
Сортувати:

Спальний мішок Energoteam Camou L (73761030)

Спальний мішок виготовлений з високоякісного матеріалу. Підходить для сну на свіжому повітрі або в наметі з весни до осені. Завдяки своїй повітропроникності, він забезпечує комфортний відпочинок навіть в теплі літні ночі. Характеристики: Розмір L Колір: камуфляж Весна..

1120 грн.

Спальний мішок Energoteam Camou XL (73761031)

Спальний мішок виготовлений з високоякісного матеріалу. Підходить для сну на свіжому повітрі або в наметі з весни до осені. Завдяки своїй повітропроникності, він забезпечує комфортний відпочинок навіть в теплі літні ночі. Характеристики: Розмір XXL Колір: камуфляж Вес..

1550 грн.