Окуляри поляризаційні

Окуляри поляризаційні
Окуляри поляризаційні - спеціальні окуляри для водіння автомобіля або риболовлі. Їх застосування дозволяє бачити під поверхнею води, підвищити комфорт водія в умовах поганої видимості. Це дуже дієвий засіб, що дає додаткові можливості водієві зменшуючи відблиски, а рибалці в стеженні за приманкою, рибою та іншими об'єктами підводного світу.

Показати
Сортувати:

Окуляри поляризаційні Eyelevel MARINE Помаранчеві

Окуляри поляризаційні Eyelevel MARINE Помаранчеві відповідають європейському стандарту en1836 2005 і американським стандартом ANSI z80.3. Eyelevel сонцезахисні окуляри забезпечують комфорт при дуже яскравому освітленні завдяки лінз UV400, які забезпечують максимальний..

703 грн.

Поляризаційні окуляри Feeder Concept модель 01 (NF-FC2001)

Окуляри з двома комплектами лінз, сіро-зеленого і жовтого кольору, які можна змінювати в залежності від умов лову. Сіро-зелені лінзи рекомендовані для сонячної погоди. Жовті лінзи краще використовувати в похмуру погоду і в умовах сутінків. Характеристики: Матеріал опр..

1047 грн.

Поляризаційні окуляри Feeder Concept модель 03 (NF-FC2003)

Окуляри з лінзами сірого кольору. Рекомендуються до використання в сонячну погоду. Характеристики: Матеріал оправи: полікорбанат Колір лінз: сірий В комплекті чохол м'який Виробник: Feeder Concept Країна торгової марки: Латвія..

616 грн.

Поляризаційні окуляри Lucky John модель 02 (NF-LJ2002)

Окуляри з лінзами сіро-зеленого кольору і дзеркальним напиленням червоного кольору. Рекомендуються до використання в сонячну погоду. Характеристики: Матеріал оправи: полікорбанат Колір лінз: сіро-зелений + Mirror Red В комплекті чохол м'який Виробник: Lucky John Країн..

1047 грн.

Поляризаційні окуляри Lucky John модель 03 (NF-LJ2003)

Окуляри з лінзами жовтого кольору. Рекомендуються до використання в похмуру погоду і в умовах сутінків. Характеристики: Матеріал оправи: полікорбанат Колір лінз: жовтий В комплекті чохол м'який Виробник: Lucky John Країна торгової марки: Латвія..

616 грн.

Поляризаційні окуляри Norfin модель 01 (NF-2001)

Окуляри поляризаційні Norfin 01 Окуляри з лінзами коричневого кольору. Універсальна модель для використання в самих різних умовах освітленості. характеристика: Матеріал оправи: алюміній Колір лінз: коричневий В комплекті чохол жорсткий Виробник: Norfin Країна торгової..

1680 грн.

Поляризаційні окуляри Norfin модель 03 (NF-2003)

Окуляри поляризаційні Norfin 03 з лінзами сірого кольору і дзеркальним напиленням блакитного кольору. Рекомендуються до використання в сонячну погоду. характеристика: Матеріал оправи: полікорбанат Колір лінз: сірий + Mirror Ice blue В комплекті чохол м'який Виробник: ..

840 грн.

Поляризаційні окуляри Norfin модель 05 (NF-2005)

Окуляри поляризаційні Norfin 05 з лінзами сірого кольору. Рекомендуються до використання в сонячну погоду. характеристика: Матеріал оправи: полікорбанат Колір лінз: сірий В комплекті чохол м'який Виробник: Norfin Країна торгової марки: Латвія..

739 грн.

Поляризаційні окуляри Norfin модель 06 (NF-2006)

Окуляри поляризаційні Norfin 06 з лінзами сіро зеленого кольору. Рекомендуються до використання в сонячну погоду. характеристика: Матеріал оправи: полікорбанат Колір лінз: сіро-зелений В комплекті чохол м'який Виробник: Norfin Країна торгової марки: Латвія..

739 грн.

Поляризаційні окуляри Norfin модель 07 (NF-2007)

Окуляри поляризаційні Norfin 07 з лінзами жовтого кольору. Рекомендуються до використання в похмуру погоду і в умовах сутінків. характеристика: Матеріал оправи: полікорбанат Колір лінз: жовтий В комплекті чохол м'який Виробник: Norfin Країна торгової марки: Латвія..

801 грн.

Поляризаційні окуляри Norfin модель 09 (NF-2009)

Окуляри поляризаційні Norfin 09 з лінзами сірого кольору і дзеркальним напиленням синього кольору. Рекомендуються до використання в сонячну погоду. характеристика: Матеріал оправи: полікорбанат Колір лінз: сіро-зелений + Mirror blue В комплекті чохол м'який Виробник: ..

700 грн.

Поляризаційні окуляри Norfin модель 11 (NF-2011)

Окуляри з лінзами коричневого кольору. Універсальна модель для використання в самих різних умовах освітленості. Характеристики: Матеріал оправи: полікорбанат Колір лінз: коричневий В комплекті чохол м'який Виробник: Norfin Країна торгової марки: Латвія..

616 грн.

Поляризаційні окуляри Salmo модель 1 (NF-S2001)

Окуляри з лінзами коричневого кольору. Універсальна модель для використання в самих різних умовах освітленості. Характеристики: Матеріал оправи: полікорбанат Колір лінз: коричневий В комплекті чохол м'який Виробник: Salmo Країна торгової марки: Латвія..

728 грн.

Поляризаційні окуляри Salmo модель 11 (S-2511)

Salmo 11 - це популярна модель поляризаційних окулярів, з лінзами товщиною 0,65 мм і оправою з полікарбонату. Вони поставляються в м'якому захисному чохлі, надійно оберігає скла від появи подряпин. У комплекті з даною моделлю поставляється спеціальний ярлик, що дозвол..

768 грн.

Поляризаційні окуляри Salmo модель 12 (S-2512)

Окуляри поляризаційні Salmo 12 - це високоякісна модель з матовою оправою з полікарбонату. За рахунок лінз, товщиною 0,65 мм вони прекрасно справляються з відображенням інфрачервоного сонячного випромінювання і дозволяють рибалці чітко бачити навколишні предмети навіт..

592 грн.

Поляризаційні окуляри Salmo модель 13 (S-2513)

Поляризаційні окуляри Salmo 13 - ефективно знижують сонячні відблиски, дозволяючи рибалці без праці спостерігати за поклевкой крізь воду. Товщина лінз, в оправі з полікарбонату, становить 0,65 мм. У комплекті з Salmo 13 поставляється м'який захисний чохол на блискавки..

685 грн.

Поляризаційні окуляри Salmo модель 15 (S-2515)

Окуляри Salmo 15, за рахунок поляризаційних лінз, товщиною 0,65 мм, ефективно відсікають частину сонячних променів, які перешкоджають рибалці стежити за поклевкой. Поляризаційна оправа дозволяє надавати очками необхідну кривизну для комфортного утримання на голові нав..

514 грн.

Поляризаційні окуляри Salmo модель 23 (S-2523)

Поляризаційні окуляри Salmo 23, з оправою з полікарбонату, є надійною, високоякісної моделлю. При необхідності можна вручну змінити вигин оправи, для більшого комфорту експлуатації. За рахунок лінз з коричневого скла, товщиною 1 мм, окуляри ефективно захищають очі від..

530 грн.

Поляризаційні окуляри Salmo модель 4 (S-2504)

Модель поляризаційних окулярів Salmo 04, поставляється в м'якому захисному чохлі, в комплекті з яким додається спеціальний ярлик-тестер, що дозволяє перевірити якість поляризационного фільтра. Товщина лінзи в даній моделі становить 0,75 мм, дозволяючи якісно відобража..

448 грн.

Чохол для поляризаційних окулярів Salmo S-2601

Чехол для поляризационных очков Salmo S-2601 – сохранит их от царапин, пыли и повреждений. • Жесткий футляр • Закрывается замком-молнией..

126 грн.

Окуляри поляризаційні Eyelevel Adventure Помаранчеві

Окуляри поляризаційні Eyelevel Adventure Помаранчеві відповідають європейському стандарту en1836 2005 і американським стандартом ANSI z80.3. Eyelevel сонцезахисні окуляри забезпечують комфорт при дуже яскравому освітленні завдяки лінз UV400, які забезпечують максималь..

703 грн.

Окуляри поляризаційні Eyelevel Adventure Сині

Окуляри поляризаційні Eyelevel Adventure Сині відповідають європейському стандарту en1836 2005 і американським стандартом ANSI z80.3. Eyelevel сонцезахисні окуляри забезпечують комфорт при дуже яскравому освітленні завдяки лінз UV400, які забезпечують максимальний зах..

739 грн.

Окуляри поляризаційні Eyelevel Bermuda Коричневі

Окуляри поляризаційні Eyelevel Bermuda Коричневі відповідають європейському стандарту en1836 2005 і американським стандартом ANSI z80.3. Eyelevel сонцезахисні окуляри забезпечують комфорт при дуже яскравому освітленні завдяки лінз UV400, які забезпечують максимальний ..

750 грн.

Окуляри поляризаційні Eyelevel Camouflage Чорні

Окуляри поляризаційні Eyelevel Camouflage Чорні відповідають європейському стандарту en1836 2005 і американським стандартом ANSI z80.3. Eyelevel сонцезахисні окуляри забезпечують комфорт при дуже яскравому освітленні завдяки лінз UV400, які забезпечують максимальний з..

703 грн.