Бекінг

Бекінг

Бекінг є плетеним виробом, намотаним безпосередньо на котушку, розташовуючись під шнуром. Бекинг являє собою тонкий кручений шнур з синтетичних волокон з'єднує котушку і сам нахлистовий шнур.

Застосовується для подовження робочого відрізка снасті у випадку затримання великої риби, адже іноді риба може стягнути з котушки 150-200 метрів, тоді як довжина стандартних нахлистових шнурів трохи більше 30 метрів. Залежно від передбачуваного видобутку, на котушку намотують від 30 до 400 метрів бекінгу, і вже до нього прив'язують нахлистовий шнур. Також бекінг служить для збільшення діаметра намотування, щоб шнур на котушці розташовувався ближче до краю шпулі. 

Традиційний бекінг випускається в  12, 20 і 30 фунтовому тесті, зазвичай виготовляється він з лавсану (Dacron) або подібного матеріалу. Виробники припускають, що 12-фунтовий використовується на маленьких котушках, 20-фунтовий на котушках 4,5,6 і 7 класів і 30-фунтовий тест морського нахлисту і для великих котушок. 

Бекінг випускають як плетений, так і монофільний, довжиною зазвичай від 50 до 200 м. Колір бекінгу, так само як і шнурів може бути різним. Одним з важливих властивостей беквнга є його стійкість до впливу води. Якщо звичайна волосінь при намоканні розтягується, а після висихання стискається, то бекінг після намокання і висихання залишається незмінним. Термін служби бекінгу тривалий і може обчислюватися декількома роками і навіть десятиліттями.

У даній категорії немає товарів.