Грузила

Грузила

Грузило - одне з найдавніших пристосувань, використовуваних в рибній ловлі. Рибальське грузило на жилці, як правило, поплавочної вудки, являє собою невеликий шматочок свинцю. Вантаж, що підвішується на лісі вудки, щоб змусити гачок з приманкою занурюватися в воду. Використовується на рибалці для вирівнювання поплавка і для досягнення гачком з наживкою заданої глибини. Набір грузів для риболовлі, коропове грузило для вудки купити у BestFish.

Показати
Сортувати:

Грузила Salmo ДРОБИНКА PL 6 секций стандартные 070г набор

Грузила Salmo ДРОБИНКА PL 6 секций стандартные 070г набор. Набор грузил в форме дробинок с прорезью для крепления на леске. В комплекте 6 размеров. Каждый размер грузил размещен в отдельное отделение пластиковой коробочки. Предназначаются для широкого применения ..

74 грн.

Набір вантажив Energo Team Competition Large Shot 1-7g 150g

Набір включає в себе великі і середні за розміром дробинки, які можна використовувати для будь-якого поплавка. Матеріал середньої твердості, не пошкоджує ваш шнур, або волосінь, що не злетить під час кидка або виведення риби. Характеристики: Вага дробинки, гр: 1-7 Ваг..

184 грн.

Грузила Salmo ДРОБИНКА PL 6 секций крупные 050г набор

Грузила Salmo ДРОБИНКА PL 6 секций крупные 050г набор. Набор грузил в форме дробинок с прорезью для крепления на леске. В комплекте 6 размеров. Каждый размер грузил размещен в отдельное отделение пластиковой коробочки. Предназначаются для широкого применения в ос..

88 грн.

Грузила Salmo ДРОБИНКА PL 6 секций стандартные 100г набор

Грузила Salmo ДРОБИНКА PL 6 секций стандартные 100г набор. Набор грузил в форме дробинок с прорезью для крепления на леске. В комплекте 6 размеров. Каждый размер грузил размещен в отдельное отделение пластиковой коробочки. Предназначаются для широкого применения ..

151 грн.