Намети

Намети

Правильний вибір намету особливо важливий. Коли ви йдете в похід або піднімаєтеся в гори, дуже важлива вага,  габарити та міцність намету. Відпочиваючи з сім'єю вам відмінно підійде великий намет з кількома входами і кімнатами, і зі збільшеним тамбурoм, для комфортного розміщення поклажі, в той час як мисливці виберуть компактну камуфляжну, щоб залишатися невидимими для очей видобутку. Широкий асортимент комфортних і надійних наметів. Купити намет для будь-яких умов на порталі БестФіш - відмінна якість і ціна!

Показати
Сортувати:

Намет 3-х місцева Norfin TENCH 3 NF автоматична (NF-10402)

Намет 3-х місцева Norfin TENCH 3 NF автоматична. Двошарова дугова намет з напівавтоматичним швидко збірним каркасом. Має комфортний внутрішній простір, два входи і два тамбура. Внутрішній намет і тент встановлюються одночасно. Встановлення намету може бути здійснена о..

8120 грн.

Намет BratFishing 1.50 * 1.50 * 1.30м (170 / 04-004-200)

Легка намет для туристів і рибалок. Намет досить легко складати. У комплект входить пошитий чохол намети, каракас, який складається в невеликі трубочки, чохол на намет, кілочки. Основа зроблена з водонепроникної тканини, яка захистить від вітру і дощу. Є тканинний під..

845 грн.

Парасолька-палатка Carp Zoom Practic Brolly

Рибальський парасоль-палатка Carp Zoom Practic Brolly CZ2644 розміром 200х130 см - зручний і легкий в установці, в наборі кілочки і опори, вага парасольки-палатки 2,8 кг. Даний короповий шелтер - ідеальне укриття, в якому повноцінно стане будь-яка коропова розкладачка..

2689 грн.

Намет зимовий напівавтомат Norfin EASY ICE 210x210 (NI-10464)

Намет для зимової риболовлі Norfin Easy Ice відмінно підійде для риболовлі на льоду. Жорстка конструкція з еластичних склопластикових складових ланок, легко розбирається і компактно укладається в сумку для перенесення. Для надійного закріплення намети на льоду або вик..

6440 грн.

Буравчик дюралюмінієвий Holiday 15х2 АКЦІЯ !!!!!!!!

Буравчик дюралюмінієвий HOLIDAY 15х2 - елемент для установки наметів на льоду. Він легко, як штопор, угвинчується в лід, а в кінці рибалки легко викручується. Буравчики виготовляються з нержавіючого зміцненого дюралюмінію і дуже легкі. Розмір: 15х2 (см) Матеріал: дюра..

196 грн.

Намет 2-х місцева Norfin ZOPE 2 NF автоматична (NF-10401)

Двошарова дугова намет з напівавтоматичним швидко збірним каркасом. Внутрішній намет і тент встановлюються одночасно. Встановлення намету може бути здійснена одним людина за секунди. особливості: Вхід один. Вхід продубльований антимоскітної сіткою. Кишеньки для дрібни..

5600 грн.

Намет 4-х місцева Norfin Hake 4 (NF-10406)

Намет 4-х місцева Norfin Hake 4 двошаровий з напівавтоматичним швидко збірним каркасом. Два компактних тамбур на входах в намет. Внутрішній намет і тент встановлюються одночасно. Встановлення намету може бути здійснена через одного чоловіка за лічені секунди. особливо..

9912 грн.

Намет Norfin Peled 3 напівавтоматична 3-х місцева (NF-10405)

Намет 3-х місцева Norfin Peled 3 двошаровий з напівавтоматичним швидко збірним каркасом. Просторий тамбур на вході в намет. Внутрішній намет і тент встановлюються одночасно. Встановлення намету може бути здійснена через одного чоловіка за лічені секунди. особливості: ..

9128 грн.

Намет Norfin PIKE напівавтоматичний 2-місний (NF-10404)

Двошарова дугова намет з напівавтоматичним швидко збірним каркасом для спекотного літа. Відмінну вентиляцію забезпечують сітчаста внутрішній намет, два вентиляційних вікна, велике вікно на протилежній від дверей стороні. Відмітна особливість цієї палаткі- великий внут..

6720 грн.

Намет Norfin Zander 4 напівавтоматична 4-х місцева (NF-10403)

Намет 4-х місцева Norfin ZANDER 4 NF автоматична. 4-х місцева кемпінговий намет з напівавтоматичним швидко збірним каркасом. Просторий високий тамбур, де можна встати в повний зріст, простора спальня. Якщо відстебнути спальню, то можна зробити їдальню для всієї компан..

14560 грн.