Годинники

Годинники

Годинники - найпоширеніший в світі вимірювальний прилад, відображає час з точністю. На нашому сайті можна вибрати і купити настінні, пісочний, проекційні і інший годинник.

Показати
Сортувати:

Годинники Bratfishing пісочний в колбі Галілея, 1 хвилина, висота 15см

Годинники Bratfishing пісочний в колбі Галілея, 1 хвилина, висота 15см. Пісочний годинник в колбі Галілея - це красивий і оригінальний сувенір, який стане хорошим доповненням інтер'єру. функції: Годинники піскові Характеристики: Настільні Тривалість відліку часу: 1 хв..

114 грн.

Годинники Bratfishing пісочний в колбі Галілея, 2 хвилини, висота 20см

Годинники Bratfishing пісочний в колбі Галілея, 2 хвилини, висота 20см. Красиві пісочний годинник в колбі. Прилад є не тільки красивим, але і корисним подарунком і сувеніром. функції: Годинники піскові Характеристики: Настільні Тривалість відліку часу: 2 хвилини Висот..

146 грн.

Годинники Bratfishing пісочний в колбі Галілея, 3 хвилини, висота 25см

Годинники Bratfishing пісочний в колбі Галілея, 3 хвилини, висота 25см. Декоративні годинник, точно вимірюють відрізок часу. Прилад стане хорошим доповненням інтер'єру. функції: Годинники піскові Характеристики: Настільні Тривалість відліку часу: 3 хвилини Висота: 25с..

190 грн.

Годинники Bratfishing пісочний набір в піраміді, 1-3-5 хвилин, висота 11см

Годинники Bratfishing пісочний набір в піраміді, 1-3-5 хвилин, висота 11см. Набір пісочного годинника в піраміді - це красивий і оригінальний подарунок, який стане хорошим доповненням до інтер'єру. Прилад також відмінно підійде як сувенір. функції: Годинники піскові Х..

235 грн.

Годинники Bratfishing пісочний набір в рамці, 2-5-8-10 хвилин, висота 18см

Годинники Bratfishing пісочний набір в рамці, 2-5-8-10 хвилин, висота 18см. Набір пісочного годинника в рамці можуть стати не тільки красивим, але і корисним подарунком діловій людині. Подібний годинник стануть гарною прикрасою офісу. функції: Годинники піскові Характ..

493 грн.

Годинники Bratfishing пісочний набір, 15 хвилин, висота 24см

Годинники Bratfishing пісочний набір, 15 хвилин, висота 24см. Пісочний годинник - це оригінальний і красивий подарунок, який відмінно вписується в інтер'єр і прекрасно його доповнює. Пісочний годинник так само добре підійдуть як сувенір. функції: Годинники піскові Хар..

524 грн.

Годинники Bratfishing пісочний, 15 хвилин, висота 18см

Годинники Bratfishing пісочний, 15 хвилин, висота 18см. Пісочний годинник дозволяють вимірювати проміжок часу в 15 хвилин. функції: Годинники піскові Характеристики: Настільні Тривалість відліку часу: 15 хвилин Висота: 18см Торгова марка: Bratfishing Виробництво: Укра..

161 грн.

Годинники Bratfishing пісочний, 30 хвилин, висота 22см

Годинники Bratfishing пісочний, 30 хвилин, висота 22см. Пісочний годинник - це корисний прилад, що дозволяє вимірювати відрізок часу. Дуже корисний і практичний прилад. функції: Годинники піскові Характеристики: Настільні Тривалість відліку часу: 30 хвилин Висота: 22с..

210 грн.

Годинники Bratfishing пісочний, 5 хвилин, висота 16см

Годинники Bratfishing пісочний, 5 хвилин, висота 16см. Пісочний годинник в красивій рамці оригінальної форми. Завдяки декоративної оправці вони добре підійдуть для прикраси і доповнення інтер'єру, вони так само стануть хорошим подарунком і сувеніром функції: Годинники..

267 грн.

Годинники Bratfishing пісочний, 60 хвилин, висота 30см

Годинники Bratfishing пісочний, 60 хвилин, висота 30см. Прості пісочний годинник, точно вимірюють проміжок часу. Прилад буде корисним в будь-якому будинку. функції: Годинники піскові Характеристики: Настільні Тривалість відліку часу: 60 хвилин Висота: 30см Торгова мар..

348 грн.