Мотоледобури

Мотоледобури

Мотоледобур це той же льодобур, але тільки з наявністю двигуна внутрішнього згоряння або електромотора, які обертають ріжучу кромку. Його завдання - полегшити рибалці процес буріння лунок. Особливо це актуально в умовах, коли товщина льоду істотна і буріння руками, пов'язане з певними труднощами.

Основним плюсом перед ручним буром у його «мото» -собрата є швидкість буріння лунки. Особливо зі шнеком збільшеного діаметру. 

Мотобур, це фактично двотактний бензиновий двигун внутрішнього згоряння, оснащений редуктором і шнеком з ножами або ріжучою головою. Охолодження двигуна повітряне. Потужність ДВС від 1 до 3 к.с. Вага мотобура зі стандартним шнеком доходить до 8-10 кг. Мотоледобуру потрібні бензин і масло. 

Для використання з мотоледобуром випускаються шнеки самого різного діаметру - від 130 до 250 мм. З мотоледобуром можна використовувати самий звичайний шнек від ручного бура, якщо використовувати для цієї ситуації спеціальний адаптер. Також для буріння товстої криги випускаються подовжувачі для шнеків. 

Замінити мотоледобур можна, наприклад, електробуром. Електроледобур працює безшумно, він живиться від акумулятора, який буває вбудованим або зовнішнім. В останньому випадку потрібен кабель. 

Vista - велика американська компанія, основним напрямком діяльності якої є випуск комплектуючих і вузлів для автомобілебудування. Так само компанія займається виробництвом мотоледобуров, які вже заслужили визнання американських рибалок завдяки своїй надійності, зручності у використанні і привабливою ціною. 

Мотоледобури Vista, поза всяким сумнівом, зможуть перетворити рибалку в задоволення.

Показати
Сортувати:

Двигатель мотоледобура VISTA 2-х тактный SOLO

Двигатель мотоледобура VISTA 2-х тактный SOLO (немецкий бренд) двухтактный с воздушным охлаждением. Мотобур vista с двигателем solo заслуженно имеет хорошие отзывы рыболовов. Особенности: Надежность – немецкое качество • Высокая мощность • Неболь..

18200 грн.