Штормглас

Штормглас

Барометр Фіцроя, Штормглас (Stormglas) - виконує функцію домашнього метеоцентру, який чітко реагує на зміну погоди. Принцип його роботи, відображається таким чином: в герметично закритій колбі, постійно відбувається зростання і зникнення кристалів різних форм і розмірів. До сьогоднішнього дня, робота приладу так і не має повного наукового пояснення, а більшість публікацій в літературі і періодиці носять заголовки - «Загадкова ампула».

Показати
Сортувати:

Барометр фіцроя BratFishing в пластиковому корпусі висота 25 см (180 / 03-009-250)

Барометр фіцроя Bratfishing в пластиковому корпусі, висота 25см. Барометр в декоративної пластикової оправці. Прилад є хорошим сувеніром, він відмінно доповнить інтер'єр і буде корисним в кожному будинку. функції: барометр Характеристики: Настільний Висота: 25см Торго..

258 грн.

Барометр фіцроя Bratfishing в пластиковому корпусі, висота 32см

Барометр фіцроя Bratfishing в пластиковому корпусі, висота 32см. Прилад служить для відстеження змін в погоді. Декоративне виконання робить пристрій хорошим сувеніром, який буде відмінним доповненням інтер'єру. функції: барометр Характеристики: Настільний Висота: 32см..

210 грн.

Барометр фіцроя Bratfishing висота 15см

Барометр фіцроя Bratfishing висота 15см. Простий барометр фіцроя - практичний і корисний прилад, що дозволяє прогнозувати зміни в погоді. Пристрої добре підійде як сувенір. функції: барометр Характеристики: Настільний Висота: 15см Матеріал колби: стекло Торгова марка:..

80 грн.

Барометр фіцроя Bratfishing висота 24см

Барометр фіцроя Bratfishing висота 24см. Барометр, виконаний у вигляді колби наповненою рідиною, яка при зміні тиску кристалізується. Завдяки приладу можна прогнозувати зміни погоди. функції: барометр Характеристики: Настільний Висота: 24см Торгова марка: Bratfishing ..

141 грн.

Барометр фіцроя Bratfishing висота 28см

Барометр фіцроя Bratfishing висота 28см. Хімічний барометр, що дозволяє завдяки зміні стану рідини в колбі відстежувати можливі зміни в погоді. Барометр фіцроя - це корисний прилад, необхідний в кожному будинку. функції: барометр Характеристики: Настільний Висота: 28с..

178 грн.

Барометр фіцроя Bratfishing висота 35см

Барометр фіцроя Bratfishing висота 35 см. Настінний хімічний барометр барометр фіцроя з термометром - це не тільки гарний, але і корисний прилад, який відмінно підійде в якості подарунка. функції: барометр термометр Характеристики: настінний Висота: 35см Торгова марка..

601 грн.

Барометр фіцроя Bratfishing квадратна дерев'яна підставка, висота 18см

Барометр фіцроя Bratfishing квадратна дерев'яна підставка, висота 18см. Барометр фіцроя - це красивий і корисний подарунок і сувенір. Прилад дозволяє відстежувати зміни в погоді. Завдяки декоративній підставці пристрій можна використовувати як деталь інтер'єру. функці..

187 грн.

Барометр фіцроя BratFishing квадратна дерев'яна підставка висота 25 см (180 / 03-005-250)

Барометр фіцроя Bratfishing квадратна дерев'яна підставка, висота 25см. Барометр у вигляді колби наповненою рідиною, яка змінює свій стан в залежності від атмосферного тиску. Завдяки барометр фіцроя можна відстежувати і прогнозувати зміни в погоді. функції: барометр Х..

300 грн.

Барометр фіцроя BratFishing квадратна дерев'яна підставка висота 29 см (180 / 03-005-290)

Барометр фіцроя Bratfishing квадратна дерев'яна підставка, висота 29см. Барометр фіцроя на дерев'яній декоративній підставці. Пристрій є не тільки красивим, але і корисним аксесуаром. Прилад відмінно підійде як сувенір і подарунок. функції: барометр Характеристики: На..

339 грн.

Барометр фіцроя Bratfishing кругла дерев'яна підставка, висота 14см

Барометр фіцроя Bratfishing кругла дерев'яна підставка, висота 14см. Хімічний барометр на круглій дерев'яній підставці. Прилад дозволяє відстежувати і прогнозувати зміни в погоді. Завдяки декоративному виконання, пристрій можна використовувати в якості деталі інтер'єр..

170 грн.

Барометр фіцроя BratFishing кругла дерев'яна підставка висота 18 см (180 / 03-004-180)

Барометр фіцроя Bratfishing кругла дерев'яна підставка, висота 18см. Барометр у вигляді наповненою рідиною колби. Колба встановлена на круглій декоративній підставці, завдяки чому прилад можна використовувати як прикрасу офісу або кімнати. функції: барометр Характерис..

281 грн.

Барометр фіцроя BratFishing настінний висота 29 см (180 / 03-008-290)

Барометр фіцроя Bratfishing висота 29см. Хімічний барометр в декоративній рамці. Відмінний настінний декоративний елемент, добре доповнює інтер'єр. За допомогою пристрою можна прогнозувати зміни в погоді. функції: барометр Характеристики: настінний Висота рамки: 29см ..

253 грн.

Барометр фіцроя BratFishing настінний з годинником висота 36.5 см (180 / 03-011-365)

Барометр фіцроя Bratfishing настінний з годинником, висота 35.5см. Настінний барометр фіцроя з годинником - це відмінний декоративний елемент, який послужити хорошим доповненням інтер'єру. Крім естетичної складової прилад має практичне використання і буде вкрай корисн..

702 грн.

Барометр фіцроя BratFishing у вигляді декоративної картини висота 18 см (180 / 03-007-180)

Барометр фіцроя Bratfishing у вигляді декоративної картини, висота 18см. Барометр фіцроя виконаний у вигляді декоративної рамки. Подібний подарунок стане не тільки красивим, але і корисним прикрасою кімнати або офісу. функції: барометр Характеристики: настінний Висота..

1124 грн.