Кастингові

Кастингові
Кастингові (куркові) вудилища - це спінінги, які створені під мультиплікаторну котушку. На тримачі котушки є виступ - курок. Провідні кільця значно меншого діаметру, які розташовані на іншій стороні бланка вудки в стороні до кріплення котушки. Купити кастингову вудку для твичінгу, джига, ультралайту на bestfish.com.ua!
Показати
Сортувати:

Вудилище кастингові Salmo Aggressor JERK 70 (5724-180)

Кастингові вудилище Salmo Aggressor JERK 70 спеціальне Мультиплікаторні для лову ривковой проводкою середніми і великими джеркбейтами. Жорстке, з швидким ладом, вудилище забезпечить приманки необхідну ривковий проводку і «приборкає» найпотужніші ривки риби. Бланк спін..

1400 грн.

Вудилище кастингові Team Salmo Ballist 6.1 / M (TSBA2-612EF)

Кастингові вудилище TEAM SALMO BALLIST 6.1 / M - серія вудилищ спінінгів, створена для лову різними методами, приманками і оснащеннями. Це нове покоління коротких, легких і чутливих спінінгів для твичинга і легкого джига, а потужні спінінги класу medium-heavy - для ло..

2661 грн.

Вудилище BratFishing Opossum Casting Graphite 1.80м / 3-25г (10 / 05-072-180)

Cпіннінг Bratfishing Opossum Casting Graphite 1.80m лінійка кастингових вудилищ швидкого ладу, які відмінно підійдуть для лову важкими воблерами і блешнями. Зручна ергономічна рукоять дозволяє комфортно утримувати і маніпулювати вудилищем. Якісна робота бланка забезпе..

1338 грн.

Вудилище Salmo Aggressor Jerk 1.8 м 100 г (5323-180)

Кастингові вудилище Salmo Aggressor JERK 100 спеціальне Мультиплікаторні для лову ривковой проводкою середніми і великими джеркбейтами. Жорстке, з швидким ладом, вудилище забезпечить приманки необхідну ривковий проводку і «приборкає» найпотужніші ривки риби. Бланк спі..

1512 грн.