Приціли оптичні

Приціли оптичні
Оптичні приціли - це прилади, призначені для максимально точного наведення зброї, і, як наслідок, підвищення точності стрільби по будь-яким цілям навіть на великих відстанях. Залежно від виду зброї, на якому ви припускаєте використовувати приціл, а також від цілей і умов, в яких буде проводитися стрільба, залежить вибір типу моделі і кратності прицілу.
Для полювання на невеликих дистанціях має сенс купити приціл з невеликою кратністю, так як вони дозволяють вести точну стрільбу швидко навіть без ретельного прицілювання. Для прицілів з великою кратністю характерні зменшення поля зору, а також необхідність більш ретельного прицілювання. При цьому кілька ускладнюється пошук мети і стрілянина по рухомих цілях на невеликих дистанціях. Крім того, на такі приціли ціна найчастіше вище. З іншого боку, вони дозволяють точно стріляти по віддаленим цілям.
Великою популярністю користуються універсальні приціли, оптичне збільшення в яких ви можете регулювати самостійно. Загінні оптичні приціли купити рекомендуємо всім, хто бажає займатися цим специфічним видом полювання. Особливості конструкції дозволяють надійно «тримати мета» навіть двома очима, а збільшення варіюється від 1 до 5-кратного.

У даній категорії немає товарів.