Маски для лиж та сноубордів

Маски для лиж та сноубордів
Гірськолижні і сноубордичні маски на сьогоднішній день це не лише модний аксесуар до гірськолижного костюма, але і необхідний захист Ваших очей від ультрафіолету і сонячних відблисків, снігу. Якщо ви любитель зимового спорту, то маска для катання є незамінним атрибутом для Вашої безпеки на схилі. Рівне як різноманітність і широкий асортимент технологій конструкції гірськолижних масок, лінз і дизайну, варіюється і цінова політика. Також виділяють чоловічі, жіночі та дитячі маски.

Вибираючи маску для лиж або сноуборду необхідно звернути увагу на деякі основні критерії: посадка маски на обличчі, лінза, вентиляція, зручна гумка. Якщо з посадкою визначитися легко (тим більше що є універсальні моделі, які підходять практично для будь-якого типу особи), то вибір лінзи це більш складна процедура. Лінзи відрізняються за кольором, інтенсивності захисту та формі. Найбільш хорошими зараз вважаються обтічні форми лінзи (опуклі).
Великий вибір масок для лижників і сноубордистів від провідних світових виробників - купити за хорошою ціною з швидкою доставкою по всій Україні!

У даній категорії немає товарів.