Намети для зимової риболовлі

Намети для зимової риболовлі

Намети для зимової риболовлі - найважливіше спорядження рибалки при ловлі на поплавочну вудку, адже часто рибалці доводиться чекати годинами клювання, перебуваючи при цьому на морозі і вітрі, що не тільки псує враження про риболовлю, а й здоров'ю може загрожувати.

Намети для зимової риболовлі повинні відповідати деяким вимогам, щоб риболовля не перетворилося на муку. Так яким вимогам повинні відповідати намети для зимової риболовлі, щоб риболовля не перетворилося на муку? В першу чергу намет для зимової риболовлі повинен продуватися, потрібно звернути увагу на те, щоб щільний матеріал не створював повну герметичність, тобто він повинен «дихати». Якщо намети для зимової риболовлі виготовлені з не дихаючих матеріалів, то через деякий час почне утворюватися конденсат на куполі і стінках намету, через який намети для зимової риболовлі будуть обмерзати, обов'язково зверніть увагу на наявність в них клапанів або кватирок.

Намети для зимової риболовлі випускаються зазвичай білого або жовтого кольорів, це робиться для того, щоб усередині намету було світло. Тому, при розгляді варіантів, відразу виключайте камуфльовані намети для зимової риболовлі або намети з великими темними вставками - в такому наметі днем ​​буде темно і доведеться користуватися додатковими джерелами світла, щоб розглянути клювання. 

Перебуваючи посередині великої водойми, на продуваємихі нічим не захищених відкритих ділянках, намети для зимової риболовлі дуже часто піддаються сильним вітрам. Тому, особливу увагу при покупці слід приділити кріпленням до льоду. Зазвичай, для підвищення стійкості намети застосовуються розтяжки, які кріпляться до дуг, натягують полотно. 

Ми врахували всі ці моменти при виборі наметів для зимової риболовлі, представлених в магазині «BestFish», щоб ви могли отримати задоволення не тільки від улову але і від часу проводження.

Показати
Сортувати:

Намет зимовий напівавтомат Norfin EASY ICE 210x210 (NI-10464)

Намет для зимової риболовлі Norfin Easy Ice відмінно підійде для риболовлі на льоду. Жорстка конструкція з еластичних склопластикових складових ланок, легко розбирається і компактно укладається в сумку для перенесення. Для надійного закріплення намети на льоду або вик..

6440 грн.

Буравчик дюралюмінієвий Holiday 15х2 АКЦІЯ !!!!!!!!

Буравчик дюралюмінієвий HOLIDAY 15х2 - елемент для установки наметів на льоду. Він легко, як штопор, угвинчується в лід, а в кінці рибалки легко викручується. Буравчики виготовляються з нержавіючого зміцненого дюралюмінію і дуже легкі. Розмір: 15х2 (см) Матеріал: дюра..

196 грн.