Килимки, матраци

Килимки, матраци

Надувний матрац - це універсальний товар, який чудово підходить для відпочинку на морі і на природі, тому вони користуються великим попитом у покупців. Матраци надувні забезпечують повноцінний відпочинок і здоровий сон.

Самонадувной матрац, не змусить вас бігати з компресором, насосом або дути його губами, потрібно просто відкрити клапан, а як матрац прийме свою форму - закрити.

В інтернет-магазині «BestFish» ви можете купити надувний або самонадувной матрац, і компресор до них, килимки, як для комфортного сну вдома так і для активного відпочинку на природі.

Показати
Сортувати:

Килимок самонадувающийся Norfin ATLANTIC (NF-30302)

Килимок самонадувающийся Norfin ATLANTIC NF 3,8 см. Універсальний самонадувающийся килимок, оптимальне поєднання ваги і комфорту. Поставляється в компресійному мішку і з ремонтним набором для килимків. Характеристики та матеріали: Розмір (см): 190x60x3,8 Розмір в скла..

2408 грн.

Килимок самонадувающийся Norfin Atlantic Comfort 198х63х5см (NF-30303)

Килимок самонадувающийся Norfin ATLANTIC COMFORT NF 5,0 см. Дуже комфортний самонадувний килимок збільшеного розміру і товщини. Поставляється в компресійному мішку і з ремонтним набором для килимків. Характеристики та матеріали: Розмір (см): 198x63x5 Розмір в складено..

3080 грн.