Льодобури і комплектуючі

Льодобури і комплектуючі

Льодобури, мотоледобури, комплектуючі та аксесуари.

Ледобур це інструмент, який рибалки використовують на зимовій риболовлі для буріння лунок. Бур повинен мати міцну основу, гострі леза, зручну ручку для здійснення кругових рухів. 

Ручний льодобур для зимової риболовлі складається з ріжучої частини, шнека і ручки (коловороту), а також вузла з'єднання верхньої і нижньої частин льодобуру. За принципом роботи розрізняють коловороти і дворучні бури. Залежно від форми ріжучої кромки існують ножі напівсферичної форми, прості, ступінчасті, зубчасті ножі. Чим менший діаметр бурять лунки (діаметр шнека), тим легше бурити лід, але тим меншого розміру рибу можна витягти через неї. 

Мотоледобури це той же льодобур, але тільки з наявністю двигуна внутрішнього згоряння або електромотора, які обертають ріжучу кромку. Його завдання - полегшити рибалці процес буріння лунок. Основним плюсом перед ручним буром у його «мото» -собрата є швидкість буріння лунки. Особливо зі шнеком збільшеного діаметру. 

Електроледобур працює безшумно, він живиться від акумулятора, який буває вбудованим або зовнішнім. 

У нас відмінний вибір ріжучих головок для льодобуров heinola, mora. Для буріння товстої криги випускаються подовжувачі для шнеків. Купити запасні ножі, захисні чохли для ножів.

Показати
Сортувати:

Двигатель мотоледобура VISTA 2-х тактный SOLO

Двигатель мотоледобура VISTA 2-х тактный SOLO (немецкий бренд) двухтактный с воздушным охлаждением. Мотобур vista с двигателем solo заслуженно имеет хорошие отзывы рыболовов. Особенности: Надежность – немецкое качество • Высокая мощность • Неболь..

18200 грн.

Гайка баранчик Heinola SpeedRun 003

Гайка баранчик Heinola SpeedRun 003 М12 з шайбою. Шайба не дає баранчикові відкручуватися. Таку шайбу треба ставити на китайському варіанті на замку повороту рукоятки - ОБОВ'ЯЗКОВО. гайка-баранчик М12 з шайбою..

56 грн.

Гвинт-баранчик для фіксації рукоятки льодобуру Heinola EasyRun

Гвинт-баранчик для фіксації рукоятки льодобуру Heinola EasyRun гвинт-баранчик М8..

101 грн.

Голова ріжучий HEINOLA Standart HL155

Голова ріжучий HEINOLA Standart HL155. Всі ріжучі головки HEINOLA мають сферичні ножі з різнорівневої заточуванням. Ріжуча кромка ножів доведена ручної поліруванням до ідеально гострого стану. В результаті, ріжучі головки HEINOLA завжди швидко і легко ріжуть будь лід...

2127 грн.

Головка ріжуча Heinola SpeedRun SPORT 100мм (HLH100N)

Головка ріжуча Heinola SpeedRun SPORT 100мм - найшвидша для свердління льоду. За рахунок збільшення кута атаки ріжучої кромки ножів, ледобур найсильніше врізається в лід і за один оборот зрізає найбільшу товщину льоду. Ріжуча головка HEINOLA SPEEDY забарвлена в темно ..

2053 грн.

Головка ріжуча Heinola SpeedRun SPORT 115мм

Головка ріжуча Heinola SpeedRun SPORT 115мм - найшвидша для свердління льоду. За рахунок збільшення кута атаки ріжучої кромки ножів, ледобур найсильніше врізається в лід і за один оборот зрізає найбільшу товщину льоду. Ріжуча головка HEINOLA SPEEDY забарвлена в темно ..

1980 грн.

Головка ріжуча Heinola SpeedRun STANDART 135мм (HLH135)

Голова ріжучий HEINOLA Standart HL135. Всі ріжучі головки HEINOLA мають сферичні ножі з різнорівневої заточуванням. Ріжуча кромка ножів доведена ручної поліруванням до ідеально гострого стану. В результаті, ріжучі головки HEINOLA завжди швидко і легко ріжуть будь лід...

2159 грн.

Запасні ножі для ледобуров HEINOLA Easy Run HLB5-175

Запасні ножі для ледобуров HEINOLA Easy Run HLB5-175 Діаметр: 175мм..

693 грн.

Запасні ножі для мотоледобуров HEINOLA Moto HLB7-150

Запасні ножі для мотоледобуров HEINOLA Moto HLB7-150. Ножі запасні для шнека HEINOLA moto 150мм. 2 ножа Діаметр: 150 мм...

576 грн.

Запасні ножі для шнека Heinola MOTO 250мм

Запасні ножі для шнека Heinola MOTO 250мм Moto Діаметр: 250мм Форма: зубчасті У комплекті: 2 ножа..

808 грн.

Подовжувач для шнека Heinola MOTO 300мм

Подовжувач для шнека Heinola MOTO 300мм Довжина: 300мм..

336 грн.

Подовжувач для шнека Heinola MOTO 490мм

Подовжувач для шнека Heinola MOTO 490мм Довжина: 490мм..

336 грн.

Ручка пластик Heinola SpeedRun 002

Ручка пластик Heinola SpeedRun 002 Матеріал: пластик В комплекті 2шт..

112 грн.

Стяжка гумова Heinola SpeedRun

Стяжка гумова Heinola SpeedRun для чохла. Матеріал: гума. В упаковці: 2шт...

56 грн.

Стяжка гумова універсальна для чохлів Heinola EasyRun

Стяжка гумова універсальна для чохлів Heinola EasyRun Фіксатор гумовий для чохлів В упаковці 2 шт...

56 грн.

Точилка Drill blade sharpener

Точилка Drill blade sharpener. Eсли ви пошкодите ножі льодобуру про вмерзлий в лід камінь або пісок, це пристосування забезпечить тимчасову заточку і дозволить продовжити свердління льоду до кінця риболовлі...

672 грн.

Чохол для мотоледобура VISTA

Чохол для мотоледобура VISTA. Чохол для мотоледобура має міцний внутрішній захисний шар з поліетилену, який запобіжить пошкодження рибальських приладь або оббивки автомобіля при транспортуванні двигуна і шнека в зборі. Усередині чохла є кишеня для інструменту, примано..

1120 грн.

Чохол захисний для ножів Heinola EasyRun / MOTO 100мм

Чохол захисний для ножів Heinola EasyRun / MOTO 100мм EasyRun, EasyRun Long Діаметр: 100мм..

129 грн.

Чохол захисний для ножів Heinola EasyRun / MOTO 175мм

Чохол захисний для ножів Heinola EasyRun / MOTO 175мм EasyRun, EasyRun Long і Moto Діаметр: 175мм..

140 грн.