Пелети

Пелети

Пелет ( «пелетс» або «пеллетс») - це гранульована прикормка, як правило, має циліндричну форму. Для отримання гранул вихідна сировина пресується під високим тиском з одночасним нагріванням.

У складі пелет присутні: крупи, злакові, горіхи, ароматизатори, протеїнові добавки, м'ясо (риб, креветок і т.п.), жири, борошно та ін. Також часто пелет обробляється спеціальними маслами і барвниками. Всі ці інгредієнти залучають рибу як смаком, так і запахом. 

Пеллетс може бути використаний як в якості прикормки, так і в якості насадки, яка має дуже високу ефективність. 

Пелет будучи покинутим в воду, має здатність поступово розпадатися, повністю віддаючи всі ув'язнені в ньому речовини. 

Існує класифікація цих гранул відповідно до виду риби, для якої вони призначені і за розміром (діаметром). Невеликі гранули куди ефективніше проявляють себе в складі прикормки. А ось великі пелети краще насаджувати на гачок або на «волосся». 

Виділяють пелет: плаваючий (використовується як pop-up-насадка при ловлі в середніх шарах водойми) і потопаючий (використовується як звичайна насадка, яка в силу своєї негативної плавучості тримається на дні). Адже риба може клювати з різних глибин.

Показати
Сортувати:

Насадок пелети Carp ExpertMASTER HALIBUT PELLET fuszer 100g

Насадок пелети CARP EXPERT MASTER HALIBUT PELLET fuszer 100g дуже насичений вітамінами, білками, амінокислотами. Має отвір для легкості у використанні. Смак: спеція Діаметр: 8 мм Упаковка (г): 100 Виробник: Угорщина..

67 грн.