Штани

Штани
Штани, брюки туристичні, штани для риболовлі.


Показати
Сортувати:

Штани Norfin NATURE PRO PANTS

Штани NORFIN NATURE PRO PANTS призначені тим, хто цінує одяг з натуральних тканин. Вони пошиті з міцного і довговічного матеріалу, який дуже комфортний для тіла. Штани відрізняються високою функціональністю, вільним кроєм, легкістю, зручні в носінні і не сковують рухі..

2072 грн.

Штани Norfin River

Штани Norfin River з мембранної тканини, розроблені спеціально для рибалок та любителів активного відпочинку. Міцна, зносостійка тканина, з посиленням в місцях найбільших навантажень, дозволяє використовувати одяг в складних експлуатаційних умовах. Всі шви проклеєні. ..

3203 грн.

Штани Norfin Sigma (663003-L)

Штани Norfin Sigma з міцного зносостійкого матеріалу Nylon Taslon Ripstop з вологостійкість накладками в області колін і попереку, для забезпечення комфорту при рибалках у вологу погоду. Анатомічна форма пошиття штанів в області колін забезпечує комфортне використання..

2744 грн.

Штани від зимового костюма Norfin Extreme 2

Штани від зимового костюма NORFIN EXTREME 2. Призначені для експлуатації при температурі до -32 ° C. Розроблено для любителів зимової риболовлі та активного відпочинку на природі. Мембранна тканина. Найпопулярніша модель серед рибалок. • Водонепроніцаемость- 3000 мм; ..

4200 грн.

Штани-шорти Norfin MOMENTUM BEIGE

Штани-шорти Norfin MOMENTUM BEIGE універсальні літні. Швидко сохне матеріал 100% Nylon Ripstop Canvas гарантує відчуття комфорту навіть в саму спекотну погоду. Матеріал створений таким чином, що виводить вологу на зовнішній шар, де вона швидко випаровується. Можливіст..

1512 грн.

Штани-шорти Norfin Momentum Gray

Штани-шорти Norfin Momentum Gray універсальні літні. Швидко сохне матеріал 100% нейлон RIPSTOP Canvas гарантує відчуття комфорту навіть в саму спекотну погоду. Матеріал створений таким чином, що виводить вологу на зовнішній шар, де вона швидко випаровується. Можливіст..

2402 грн.