Аксесуари

Аксесуари

Купівля аксесуарів для риболовлі - це заключний етап при підготовці до лову риби.

Лопата для закидання прикормки використовується для далекого закидання приманки. Ракету для прикормки можна закинути з берега і підгодувати місце лову, для цього потрібні і рогатки.

Поплавок маркер призначений для дослідження глибини в невідомих Вам водах. Так само служить маячком для підгодовування.

Для замішування і зберігання прикормки, для зберігання і перенесення риби - відро для прикормки, канна для живця, мат для риби, мішок короповий.

Сито призначене для просіювання приманки або суміші приманок

Форми для бойлів - форма для тих хто любить робити саморобні бойли.

Для зважування улову на рибалці необхідні ваги, ваги з губним захватом.

Для троллінгового лову - планер для троллінгу і пристрій що дозволяє регулювати глибину проходження приманки під час троллінгу - заглубитель.

Екстрактор, зівник призначений для вилучення гачка з пащі хижої риби. Захват щелепний, він же ліпгріп (lipgrip) - спеціальне пристосування для витягування з води риби, яка схопила велику приманку, оснащену трійниками.

Ножиці монтажні - компактний складаний інструмент для обрізки волосіні.

Багор - інструмент, що складається з дерев'яної або металевої рукояті довжиною більше 1 метра, з наконечником у вигляді шипа, сполученого з загнутим назад гаком. Якщо ловля ведеться в зимовий період з льоду, інших способів витягнути здобич з води, крім як скористатися багром, просто немає.

Пакет, рукав PVA призначені для підгодовування місця лову риби.

І багато іншого - кліпси, свердло, голка шило, кусачки з обтиском, кільця, вертлюжок, швидка застібка, черпак, спасалки.

Показати
Сортувати:

Відерце Feeder Concept EVA 21 x 21 x 21 см (FC115B)

Ємність для набору води з водойми з містка або високого берега. Також служить для приготування (замочування, змішування) підгодовувань в процесі риболовлі. Ємність зроблена з EVA - легкий і компактний. Складається і економить масу місця. Оснащено мотузкою і рукояткою...

759 грн.

Лопата для закидання прикормки Carp Expert велика

Лопата для закидання прикормки Сarp Expert велика, використовується для далекого закидання приманки. Зроблена з міцного пластику. Характеристики: Довжина (см): 27 Ширина (см): 8 Глибина (см): 7 Матеріал: пластик різьба стандартна Виробництво: Угорщина Відео огляд лопа..

146 грн.

Лопата для закидання прикормки Carp Expert середня

Лопата для закидання прикормки Сarp Expert середня використовується для далекого закидання приманки. Зроблена з міцного пластику. Характеристики: Довжина (см): 20 Ширина (см): 9.5 Глибина (см): 5.5 Матеріал: пластик різьба стандартна Виробництво: Угорщина Відео огляд..

125 грн.

Поплавок - маркер Carp Expert великий

Поплавок - маркер Carp Expert великий, призначений для дослідження глибини в невідомих Вам водах. Так само служить маячком для підгодовування. Можна закинути на велику відстань, зроблений з крилами у формі (DART). Верх поплавка дуже яскравого кольору і його видно на в..

94 грн.

Поплавок - маркер Carp Expert маленький

Поплавок - маркер Carp Expert маленький, призначений для дослідження глибини в невідомих Вам водах. Так само служить маячком для підгодовування. Можна закинути на велику відстань, зроблений з крилами у формі (DART). Верх поплавка дуже яскравого кольору і його видно на..

88 грн.

Ракета для підгодовування Carp Expert велика

Ракета для підгодовування Carp Expert велика. Нема човна? Завжди виручить ракета яку можна закинути з берега і підгодувати місце лову. Найбільш поширений метод підгодовування від 100 до 120 метрів. Рекомендується використовувати вудилище 3,30 до 3,60м і тестом вагою 1..

144 грн.

Ракета для підгодовування Carp Expert маленька

Ракета для підгодовування Carp Expert маленька Нема човна? Завжди виручить ракета яку можна закинути з берега і підгодувати місце лову. Найбільш поширений метод підгодовування від 100 до 120 метрів. Рекомендується використовувати вудилище 3,30 до 3,60м і тестом вагою ..

117 грн.

Ракета для підгодовування Carp Expert середня

Ракета для підгодовування Carp Expert середня. Нема човна? Завжди виручить ракета яку можна закинути з берега і підгодувати місце лову. Найбільш поширений метод підгодовування від 100 до 120 метрів. Рекомендується використовувати вудилище 3,30 до 3,60м і тестом вагою ..

124 грн.

Відро Fishing ROI з кришкою d = 40 см

М'яка сумка-відро для замісу підгодовування виконана з міцної вологостійкої тканини, оснащена двома ручками для перенесення. Головна перевага такого відра - це мала вага, гнучкість стінок, завдяки чому воно займає мінімум місця під час транспортування. Відро легко ми..

405 грн.

Ракета прикормочной Carp Zoom Spod 20

Ракета прикормочной Carp Zoom Spod 20 випускається у великому і середньому розмірах, що дозволяє доставляти в точку лову необхідну кількість корму. Модель виготовлена з ударостійкого пластику, який здатний витримувати величезні навантаження. Є стабілізатори для збільш..

103 грн.

Ємність підгодовувань і насадок Lucky John EVA 24 x 15.5 x 9 см (LJ103B)

Універсальна ємність з кришкою для зберігання приманок, підгодовування, насадки і тваринних компонентів. Матеріал EVA дозволяє після риболовлі швидко і якісно вимити ємності - без необхідності просушування. Прозора кришка полегшує ідентифікацію вмісту ємкості. Не проп..

703 грн.

Ємність підгодовувань і насадок Lucky John EVA 21 x 14.5 x 8 см (LJ102B)

Універсальна ємність з кришкою для зберігання приманок, підгодовування, насадки і тваринних компонентів. Матеріал EVA дозволяє після риболовлі швидко і якісно вимити ємності - без необхідності просушування. Прозора кришка полегшує ідентифікацію вмісту ємкості. Не проп..

652 грн.

Інструмент Lucky John для різання плетінки і розжіма кілець

Інструмент Lucky John для різання плетінки і розжіма кілець. особливості: Матеріал: метал і пластик Виробник: Lucky John Країна торгової марки: Латвія..

139 грн.

Захват щелепний Lucky John Lip Grip (LJ-9603)

Захоплення щелепної рибальський Lucky John (Ліпгріп) - він же ліпгріп (lipgrip). Спеціальне пристосування для витягування з води щуки, схопив велику приманку, оснащеної трійниками. Він також корисний для прихильників C & R, так як мінімально травмує рибу. Принцип дії ..

952 грн.

Ваги спортивні аналогові Energo Team Carp Fishing IBCC 27KG (80210105)

IBCC або International Balaton Carp Cup - одне з найпрестижніших коропових змагань в Європі! Цей рівень змагання вимагає професійних ваг, які надійно і стабільно вимірюють при будь-якій погоді, дощі, снігу, морозі. Завдяки величезному циферблату ми можемо точно виміря..

1064 грн.

Дошка для катання бойлов Carp Expert Boilieroller 11 мм (80325012)

Форма для бойлов Сarp Expert BOJLIROLLER 11mm форма для тих хто любить робити саморобні Бойл. Дуже зручний помічник який економить дуже багато часу. Цей інструмент може дуже легко і точно зробити Бойл різних розмірів. Діаметр осередків (мм): 11..

1384 грн.

Дошка для катання бойлов Carp Expert Boilieroller 16 мм (80325016)

Форма для бойлов Сarp Expert BOJLIROLLER 16mm форма для тих хто любить робити саморобні Бойл. Дуже зручний помічник який економить дуже багато часу. Цей інструмент може дуже легко і точно зробити Бойл різних розмірів. Діаметр осередків (мм): 16..

1374 грн.

Дошка для катання бойлов Carp Expert Boilieroller 20 мм (80325020)

Форма для бойлов Сarp Expert BOJLIROLLER 20mm форма для тих хто любить робити саморобні Бойл. Дуже зручний помічник який економить дуже багато часу. Цей інструмент може дуже легко і точно зробити Бойл різних розмірів. Діаметр осередків (мм): 20..

1374 грн.

Дошка для катання бойлов Carp Expert Boilieroller 24 мм (80325024)

Форма для бойлов Сarp Expert BOJLIROLLER 24mm форма для тих хто любить робити саморобні Бойл. Дуже зручний помічник який економить дуже багато часу. Цей інструмент може дуже легко і точно зробити Бойл різних розмірів. BestFish.com.ua Діаметр осередків (мм): 24..

1384 грн.

Дошка для катання бойлов Carp Expert Boilieroller 30 мм (80325030)

Форма для бойлов Сarp Expert BOJLIROLLER 30mm форма для тих хто любить робити саморобні Бойл. Дуже зручний помічник який економить дуже багато часу. Цей інструмент може дуже легко і точно зробити Бойл різних розмірів. Діаметр осередків (мм): 30..

1374 грн.

Дошка для катання бойлов Carp Expert Boilieroller 8 мм (80325010)

Форма для бойлов Сarp Expert BOJLIROLLER 8mm форма для тих хто любить робити саморобні Бойл. Дуже зручний помічник який економить дуже багато часу. Цей інструмент може дуже легко і точно зробити Бойл різних розмірів. Діаметр осередків (мм): 8..

1384 грн.

Каганець для риби Energo Team Fish Smoker (74928000)

Каганець EnergoTeam для риби, м'яса, птиці, на двох спиртових пальниках. Незамінна річ в домашньому побуті, а так само на відпочинок і природі. Виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі. Виробник: EnergoTeam Країна торгової марки: Угорщина..

2044 грн.

Канна для живця Energo Team 10 літрів

Канна для живця EnergoTeam ЕТ 10 літрів відро високої якості зі знімною вставкою. Матеріал: пластик Об'єм: 10 літрів..

524 грн.

Канна для живця Energo Team 13L

Канна для живця на 13 літрів з компресором. Таким чином, при транспортуванні ми можемо бути впевнені, що наша приманка буде цілою і неушкодженою. Ідеально підходить для зберігання невеликого живця. Особливості та характеристики: на 13л У комплекті компресор Змінна вст..

902 грн.