Прикормки, наживки

Прикормки, наживки

Прикормка для риболовлі - це важливий елемент, від якого часто залежить кількість улову. Прикормка повинна бути смачною і привабливою для риби.

Щоб зловити рибу, потрібно що-небудь насадити на гачок. І все, що ми насаджує на нього, називається «насадкою». Є багато варіантів плаваючих насадок: повітряне тісто, спеціальні бойли, штучна кукурудза, кульки пінопласту. Така насадка як повітряне тісто Puffi від фірми Cukk з Угорщини ( «кук») являє собою суху кульку зі спіненого кукурудзяного тіста.

Бойл - рибальська насадка для лову коропових видів риб. Бойл поділяються на розчинні і нерозчинні; потопаючі і плаваючі, круглі й циліндричні.

Пелет - це гранульована прикормка, як правило, має циліндричну форму. Пеллетс може бути використаний як в якості прикормки, так і в якості насадки, яка має дуже високу ефективність.

Атрактанти і ароматизатори роблять смак прикормки і насадки більш привабливим для риби. Призначення ароматизаторів - надати потрібний запах певного відтінку, стійкості та інтенсивності. Завдання атрактантів не тільки залучити рибу, а й стимулювати її харчові рефлекси. Атрактанти «змушують» рибу спробувати нашу приманку (насадку).

Діп - ароматизатор, найчастіше рідина певної густоти, в яку занурюється бойл або інша приманка. Завдання діпа - виділяти наживку на тлі прикормки, щоб клювання відбувалася швидше.

Рибу приваблюють різні смаки і запахи - спектр дуже широкий, але сказати точно які з них сьогодні «спрацюють» просто неможливо. Вибір прикормки, наживки - постійний експеримент, і тільки вгадавши з ним, ми отримаємо бажаний результат.

Показати
Сортувати:

Насадок пелети Carp ExpertMASTER HALIBUT PELLET fuszer 100g

Насадок пелети CARP EXPERT MASTER HALIBUT PELLET fuszer 100g дуже насичений вітамінами, білками, амінокислотами. Має отвір для легкості у використанні. Смак: спеція Діаметр: 8 мм Упаковка (г): 100 Виробник: Угорщина..

67 грн.