Одяг для полювання

Одяг для полювання
Серія одягу спеціально розроблена для полювання Norfin Hunting. Новинка на ринку мисливської одягу.
Ряд зимових костюмів для полювання, GAME -10 ° C, NORTH -40 ° C, TRAPPER -20 ° C, WILD -30 ° C - забезпечать комфорт в холодну і вітряну погоду. Атрибутами яких є інтегровані патронташі, протиковзкі накладки на плечах куртки. Особливості абсолютна безшумність тканини, завдяки технології Norfin Silence, висока водонепронецаемость і дихаюча здатність матеріалу.
Всі костюми, а також шапки, маски і вушанки випускаються в маскувальних разцветках Passion, Staidness, Snow. Флісова одяг це костюм FOREST і куртки BEAR, Thunder Passion, Thunder Hood Staidness.
Термобілизна Norfin Hunting представлено трьома популярними моделями: COSY LINE - нижня товсте Термобілизна, тонке Термобілизна BASE та THERMO LINE.
Термошкарпетки Norfin Hunting виробляються з високотехнологічних акрилових і поліестерових волокон. Незамінний атрибут мисливця, зберігають тепло і відводять вологу, розраховані на всі рівні актівностісі. Назви шкарпеток відповідають їх особливостям Long (довгі), Extreme (екстримальні, середньої довжини) Warm (теплі).
Показати
Сортувати:

Термобілизна Norfin Hunting THERMO LINE

Термобілизна Norfin Hunting THERMO LINE. Тонке і м'яке дихає термобілизна, яке швидко відводить вологу назовні, зберігаючи тепло і сухість тіла. Це білизна базового шару пропонує такий же рівень тепла і комфорту, як традиційна шерсть, в той же час, маючи більш компакт..

801 грн.

Костюм зимовий Norfin Hunting Wild Green (729001-S)

Костюм зимовий Norfin Hunting WILD GREEN (-30 ° C). Мисливський костюм з НЕ шарудить матеріалу, виготовленого за технологією Norfin Silence. Костюм призначений для експлуатації при температурі до -30 ° С. У верхній частині кожного кишені є інтегровані патронташі. Для ..

14000 грн.