Квоки

Квоки

Квок - калатало, яке видає булькающиі звуки при ударі по воді. Застосовується при ловлі сома. Удар квока чується як гучне клацання, при цьому сом залишає яму і рухається у напрямку до джерела звуку.

Ловля на квок - це старовинний метод полювання за сомом, який не втратив своєї актуальності і сьогодні. При уявній простоті, квочення - це ціле мистецтво. 

Як правило, при квочени проводиться три-чотири удари квоком по водній поверхні, після чого слідує пауза, потім все повторюється знову. 

Квок складається з трьох частин: рукоятки, ножа (водоріза), копитця. 

Водоріз повинен бути тонким, щоб проходити через воду, не роблячи зайвого опору і не утворюючи бризки. Однак він не повинен гнутися під час проводки копитця квока під водою. Нижня поверхня копитця повинна бути ідеально рівною і добре відшліфованою. 

Звучання залежить не від матеріалу, а від форми і розмірів квока. Чим копитце менше, тим звук буде дзвінкіше, і навпаки, площа копитця більша - звук глухий, але потужніший, тому квочити таким легше. 

Краще, якщо квок буде плаваючим. Під час клювання сома можна упустити калатало з рук, тому дерев'яні квоки набагато краще металевих. 

Тільки квок, снасть, спеціально призначена для лову сома, дасть повне, істинне задоволення при ловлі сома.

Показати
Сортувати:

Квок Hunor Clonk Concave Heag 38мм, увігнутий (80353038)

Квок Hunor Clonk Concave Head 38 mm увігнутий - калатало, які виробляють булькающие звуки при ударі по воді (звідси назва). Застосовується при лові сома. Удар квока чується як гучне клацання, при цьому сом залишає яму і рухається у напрямку до джерела звуку, захоплююч..

433 грн.

Квок Hunor Clonk Flat Heag 33мм, прямий (80352033)

Квок Hunor Clonk Flat Head 33mm прямий - калатало, які виробляють булькающие звуки при ударі по воді (звідси назва). Застосовується при лові сома. Удар квока чується як гучне клацання, при цьому сом залишає яму і рухається у напрямку до джерела звуку, захоплюючи по шл..

433 грн.

Квок Hunor Clonk Flat Heag 38мм, прямий (80352038)

Квок Hunor Clonk Flat Head 38mm прямий - калатало, які виробляють булькающие звуки при ударі по воді (звідси назва). Застосовується при лові сома. Удар квока чується як гучне клацання, при цьому сом залишає яму і рухається у напрямку до джерела звуку, захоплюючи по шл..

433 грн.