Підзорні труби

Підзорні труби
Підзорну трубу придумали для більш комфортного спостереження тих чи інших об'єктів, значно віддалених від спостерігача. Збільшення зорових труб від 15 до 100 крат, спостереження проводиться одним оком і це менш зручно в порівнянні з біноклем. Таким чином головне призначення труби - спостереження за сильно віддаленими або малорозмірними об'єктами з максимально можливим наближенням. Купити за відмінною ціною для спостереження птахами або тваринами, мішенями в тирі або м'ячем в гольфі, компактні моделі підійдуть для полювання і сафарі.
Підзорні труби Porro - в конструкції труби призми розташовані таким чином, що вісь об'єктивів і вісь окулярів знаходяться не на одній лінії. З одного боку це недолік, так як підзорна труба стає габаритніший. З іншого боку більшу відстань між об'єктивами дає об'ємність картинки. Втрати світла в усій системі призм практично дорівнюють нулю (без урахування поглинання світла склом).
Roof - об'єктив, а також призми і окуляр розташовані на одній лінії, завдяки чому конструкція труби в цілому більш компактна. Ціна компактності - велика складність оптики в порівнянні з Porro. Труба системи Roof дає зображення такого ж якості як і труба конструкції Porro коштує значно дорожче.
Галілея - конструкція такої труби дуже проста. Довгофокусна збирає лінза є об'єктивом, а розсіює лінза є окуляром. Ставлення фокусної відстані об'єктиву до фокусної відстані окуляра і є збільшення галилеевской труби.

У даній категорії немає товарів.