Морські, Серфові

Морські, Серфові

Безінерційні котушки для морської риболовлі призначені для далеких закидів з морського пірсу або водного судна. Серфові котушки це невеликі котушки з матчевої шпулею і переднім фрикціоном.

Котушки для серфових вудилищ оснащені потужним фрикціоном, сильним приводним механізмом, який захищений від впливу солоної води. Велика потужність цих котушок гарантує успіх в боротьбі з великими сортами риби. Поряд з міццю, рибалка також може на практиці відчути плавність і м'якість обертання ручки котушки.

Серфові котушки для морської риболовлі мають спеціальну систему InstantDrag, за допомогою якої можна швидко затягнути фрикційне гальмо, з положення «вільна шпуля» в положення «вивудження». Що особливо зручно в момент, коли риба вже міцно сидить на гачку.

Велику морську котушку можна успішно використовувати при доннsq ловлі прісноводних риб, таких як сом, товстолобик, короп та інші.

Показати
Сортувати:

Котушка SONIK AVX 10000 Surf

Високофункціональна котушка з повільними передавальним числом і шпуля з довгим конусом для сверхгладкой укладання волосіні і надшвидких кидків. Завдяки 14 шарикопідшипники, міцним зубчастих коліс і гумовою рукоятці збільшеного розміру для ефективного вилучення на відс..

7057 грн.