Нахлистові

Нахлистові
Котушки для нахлисту. Нахлист - найвишуканіший спосіб ловити рибу. Різниця в задачах нахлистової і спінінгової котушки істотні - нахлистова снасть закидається без участі котушки, проводка приманки також відбувається без її допомоги. І тільки при затриманні трофея нахлистова котушка допомагає пригальмувати схід шнура і бекінгему. Саме тому їй варто приділити чималу увагу. БестФіш допоможе Вам зробити вибір між котушками різного класу, ціна підійде як для початківців, так і більш досвідченні цінителі риболовлі нахлистом, зможуть купити "свій скарб" :) від відомих виробників рибальських снастей зі світовим ім'ям!
Показати
Сортувати:

Котушка Energo Team Trout Fly 5-6 клас (29003560)

Універсальна нахлистова котушка EnergoTeam Trout Fly 5-6 клас прекрасно підійде починаючому рибалці. Зручна і легка регулювання фрикційного гальма. Відмінне поєднання ціни і якості. Характеристики та особливості: - Графітовий корпус - Замінювана шпуля - Хороша балансу..

407 грн.

Котушка нахлистова 3 ZONE Vision

Котушка нахлистова 3 ZONE VISION відноситься до графітових, з великою шпулею, моделям нового покоління. Вони міцні і надійні, як і механічно обробляються алюмінієві котушки, але при цьому гнучкі і легкі, опиняючись більш удароміцними і стійкими до дії солоної води, ні..

3276 грн.

Котушка Energo Team Rubin Fly 5-6 клас (29006560)

Універсальна нахлистова котушка EnergoTeam Rubin Fly 5-6 клас прекрасно підійде як початківцю так і більш досвідченому рибалці. Зручна і легка регулювання фрикційного гальма. Відмінне поєднання ціни і якості. Характеристики та особливості: - Графітовий корпус - Заміню..

581 грн.