Підліски

Підліски

Щоб мушка впала на воду м'яко і природно, потрібно плавний, поступовий перехід від масивного шнура до м'якої, міцної волосіні, до якої прив'язується мушка.

Підлісок для нахлисту - це елемент снасті, що забезпечує плавний перехід від шнура до мушки. 

При закиданні підлісок разом з мухою виконує спочатку роль багажу. Тільки в кінці, коли петля розгортається, підлісок, випрямляючи, передає рух мусі. При цьому підлісок повинен плавно гасити цю швидкість, тому важливо що б він був конічним. 

У підліску конусність неперервна від товстої частини до тонкої, і кінцевий діаметр лідера збігається з діаметром повідця. Іншими словами, без вузлів з товстої волосіні на тонку. На упаковці буде точно вказано діаметр в "X" і міцність на розрив для повідка. 

Підліски з'єднують зі шнуром за допомогою різних вузлів, з'єднання повинно бути і міцним і невеликого розміру. І ще одна вимога: волосінь повинна бути продовженням шнура, тобто не відхилятися від його поздовжньої осі. 

Вибираючи підлісок, необхідно, перш за все, враховувати його здатність до забросу, яка залежить від жорсткості і довжини окремих відрізків волосіні. При цьому мають значення дальність закидів, тип води, метеорологічні умови. Для вітряної погоди придатний коротший і твердий підлісок; він зручніше і для далеких закидів. В повільних чистих річках з невеликою глибиною при ловлі на суху мушку останній відрізок підліску повинен бути найвищої якості.

У даній категорії немає товарів.