Рукавички

Рукавички
Зимові, рибальські рукавички

Показати
Сортувати:

Рукавички Norfin Expert з PU мембраною (703060-XL)

Рукавички поліестер з PU мембраною. Дуже теплі. Використовуються в холодну і вітряну погоду. Підходять як для рибалок і мисливців, так і для лижників і звичайної шкарпетки. Характеристики: Матеріал поліестер з PU мембраною Артикул \ Розмір 703060-L 703060-XL Виробник:..

1033 грн.

Рукавички-рукавиці Norfin Aurora (703025-XL)

Відмінні теплі рукавички з обрізів пальцями, які закриває складна рукавиця. Усередині обробка з штучного хутра - відмінний утеплювач. Складні елементи (великий палець і рукавиця) фіксуються липучкою. Рукавички-рукавиці, відстібаються. Характеристики: Матеріал: Поліест..

728 грн.

Рукавички Norfin Argo (703066-XL)

Рукавички Norfin Argo дозволяють захистити руки від вітру при несприятливих погодних умовах. Основною особливістю моделі є можливість прямого контакту зі снастю, за рахунок того що перші три пальці в моделі виконані обрізаними. При цьому завдяки тому, що дані рукавичк..

1008 грн.

Рукавички Norfin Point (703063-L)

Рукавички Point від всесвітньо відомого виробника Norfin, надійно захищають руки від вітру. Всі пальці в даній моделі виконані обрізаними, що дозволяє рибалці безперешкодно контактувати зі снастю. За рахунок пошиття з неопрена і поліестеру з PU мембраною вони добре сп..

952 грн.

Рукавички-рукавиці Norfin Helium (703067-L)

Рукавички-рукавиці Norfin Helium - представляють собою високоякісну, надійну модель з неопрена і поліестеру з PU мембраною, що володіє достатньою «дихаючої» і теплосберегающей здатністю. При необхідності здійснення прямого контакту зі снастю, в даній моделі можна відс..

1120 грн.

Рукавичка Energo Team Finger Protector

Рукавичка для силових закидів захистить Ваш палець від пошкоджень ниткою, або волосінню. Виробник: Energo Team Країна торгової марки: Угорщина..

256 грн.