Термосумки

Термосумки
Показати
Сортувати:

Термосумка Norfin LUIRO-L NFL (NFL-40104)

Термосумка Norfin LUIRO-L NFL. Термосумка з легкомоющимся термоотделеніем. Подвійні ручки й регульований по довжині ремінь через плече. Компактна в складеному стані. П'ять різних кишень, два з яких на блискавці. 600D polyester, PEVA lining. особливості: Подвійні ручки..

1736 грн.

Термосумка Norfin LUIRO-M NFL (NFL-40103)

Термосумка Norfin LUIRO-M NF. Термосумка з легкомоющимся термоотделеніем. Подвійні ручки й регульований по довжині ремінь через плече. Компактна в складеному стані. Карман 600D polyester, PEVA lining. особливості: Подвійні ручки й регульований по довжині ремінь через ..

1624 грн.

Термосумка Norfin Kitee NFL с посудой на 2 персоны (NFL-40101)

Термосумка Norfin KITEE NFL з посудом. Термоотделеніе для продуктів, обсягом 27л. Дві бічні кишені для дрібниць. Подвійні ручки й регульований по довжині ремінь через плече. У комплект входить посуд та приладдя для пікніка: • дві металеві кружки, • дві ємності для спе..

4312 грн.

Термосумка Norfin Vardo NFL з посудом на 4 персони (NFL-40106)

Термосумка Norfin Vardo NFL з посудом на 4 персони. Сумка з набором для пікніка на 4 персони і з легкомоющимся термоотделеніем для продуктів, обсягом 20л. Подвійні ручки й регульований по довжині ремінь через плече. У комплект входить посуд та приладдя для пікніка: -4..

3920 грн.