Метеоприлади

Метеоприлади - в розділі можна вибрати і купити за приємною ціною: метеостанцію, барометр, гігрометр, анемометр, штормглас, барометр фіцроя, пісочний годинник і інше.
Метеостанція - сукупність різних приладів для метеорологічних вимірів, спостереження за погодою. Домашні метеостанції показують температуру в приміщенні, температуру поза приміщенням, вимірюють вологість, атмосферний тиск і виходячи з обробки процесором отриманих даних формують прогноз погоди на добу.
Барометр - прилад для вимірювання атмосферного тиску. Допомагає рибалці спрогнозувати клювання з урахуванням перепадів тиску.
Анемометр або вітромер - в метеорології його використовують для вимірювання і визначення швидкості вітру.
Барометр фіцроя або штормглас - виконує функцію домашнього метеоцентру, який чітко реагує на зміну погоди. Принцип його роботи, відображається таким чином: в герметично закритій колбі, постійно відбувається зростання і зникнення кристалів різних форм і розмірів.
Показати
Сортувати:

Барометр Гете BratFishing настінний + термометр + гигрометр висота 33 см (180 / 03-001-003)

Барометр Гете Bratfishing висота 33 см. Барометр - це не тільки гарний, але і корисний подарунок, який може послужити елементом декору. Даний барометр є настінного варіацією. Прилад здатний так само вимірювати температуру і вологість повітря. функції: барометр термоме..

826 грн.

Барометр Гете BratFishing настінний + термометр + гигрометр висота 44 см (180 / 03-001-004)

Барометр Гете Bratfishing висота 44см. Гарний настінний барометр, в декоративній рамці. Прилад також вміщує в себе термометр. Пристрій є хорошим, а головне корисним сувеніром і подарунком. функції: барометр термометр Гігрометр Характеристики: настінний Висота: 44см То..

835 грн.

Барометр Гете BratFishing настінний + термометр висота 28 см (180 / 03-002-001)

Барометр Гете Bratfishing висота 28см. Настінний барометр в рамці. Прилад дозволяє відстежувати скачки атмосферного тиску, а також вимірювати температуру повітря. Завдяки декоративному виконання пристрою, воно добре підійде в якості подарунка і сувеніра. функції: баро..

487 грн.

Барометр Гете BratFishing настінний + термометр висота 53 см (180 / 03-002-003)

Барометр Гете Bratfishing висота 53см. Настінний барометр в рамці. Прилад вміщує в себе також термометр. Пристрій є практичним і красивим сувеніром. функції: барометр термометр Характеристики: настінний Висота: 53см Торгова марка: Bratfishing Виробництво: Україна, Пол..

760 грн.

Барометр Гете BratFishing настінний висота 22 см (180 / 03-001-001)

Барометр Гете Bratfishing висота 22см. Барометр на основі колби, пристрій показує зміни атмосферного тиску. Прилад добре підійде в якості подарунка і сувеніра. функції: барометр Характеристики: настінний Висота: 22см Торгова марка: Bratfishing Виробництво: Україна, По..

468 грн.

Барометр Гете BratFishing настінний висота 33 см (180 / 03-001-002)

Барометр Гете Bratfishing висота 33 см. Настінний барометр Гете в декоративній рамці, пристрій дозволяє вимірювати так температуру і вологість повітря. Завдяки естетичному оформленню прилад може служити прикрасою кімнати або офісу. функції: барометр Характеристики: на..

628 грн.

Барометр фіцроя BratFishing в пластиковому корпусі висота 25 см (180 / 03-009-250)

Барометр фіцроя Bratfishing в пластиковому корпусі, висота 25см. Барометр в декоративної пластикової оправці. Прилад є хорошим сувеніром, він відмінно доповнить інтер'єр і буде корисним в кожному будинку. функції: барометр Характеристики: Настільний Висота: 25см Торго..

258 грн.

Барометр фіцроя Bratfishing в пластиковому корпусі, висота 32см

Барометр фіцроя Bratfishing в пластиковому корпусі, висота 32см. Прилад служить для відстеження змін в погоді. Декоративне виконання робить пристрій хорошим сувеніром, який буде відмінним доповненням інтер'єру. функції: барометр Характеристики: Настільний Висота: 32см..

210 грн.

Барометр фіцроя Bratfishing висота 15см

Барометр фіцроя Bratfishing висота 15см. Простий барометр фіцроя - практичний і корисний прилад, що дозволяє прогнозувати зміни в погоді. Пристрої добре підійде як сувенір. функції: барометр Характеристики: Настільний Висота: 15см Матеріал колби: стекло Торгова марка:..

80 грн.

Барометр фіцроя Bratfishing висота 24см

Барометр фіцроя Bratfishing висота 24см. Барометр, виконаний у вигляді колби наповненою рідиною, яка при зміні тиску кристалізується. Завдяки приладу можна прогнозувати зміни погоди. функції: барометр Характеристики: Настільний Висота: 24см Торгова марка: Bratfishing ..

141 грн.

Барометр фіцроя Bratfishing висота 28см

Барометр фіцроя Bratfishing висота 28см. Хімічний барометр, що дозволяє завдяки зміні стану рідини в колбі відстежувати можливі зміни в погоді. Барометр фіцроя - це корисний прилад, необхідний в кожному будинку. функції: барометр Характеристики: Настільний Висота: 28с..

178 грн.

Барометр фіцроя Bratfishing висота 35см

Барометр фіцроя Bratfishing висота 35 см. Настінний хімічний барометр барометр фіцроя з термометром - це не тільки гарний, але і корисний прилад, який відмінно підійде в якості подарунка. функції: барометр термометр Характеристики: настінний Висота: 35см Торгова марка..

601 грн.

Барометр фіцроя Bratfishing квадратна дерев'яна підставка, висота 18см

Барометр фіцроя Bratfishing квадратна дерев'яна підставка, висота 18см. Барометр фіцроя - це красивий і корисний подарунок і сувенір. Прилад дозволяє відстежувати зміни в погоді. Завдяки декоративній підставці пристрій можна використовувати як деталь інтер'єру. функці..

187 грн.

Барометр фіцроя BratFishing квадратна дерев'яна підставка висота 25 см (180 / 03-005-250)

Барометр фіцроя Bratfishing квадратна дерев'яна підставка, висота 25см. Барометр у вигляді колби наповненою рідиною, яка змінює свій стан в залежності від атмосферного тиску. Завдяки барометр фіцроя можна відстежувати і прогнозувати зміни в погоді. функції: барометр Х..

300 грн.

Барометр фіцроя BratFishing квадратна дерев'яна підставка висота 29 см (180 / 03-005-290)

Барометр фіцроя Bratfishing квадратна дерев'яна підставка, висота 29см. Барометр фіцроя на дерев'яній декоративній підставці. Пристрій є не тільки красивим, але і корисним аксесуаром. Прилад відмінно підійде як сувенір і подарунок. функції: барометр Характеристики: На..

339 грн.

Барометр фіцроя Bratfishing кругла дерев'яна підставка, висота 14см

Барометр фіцроя Bratfishing кругла дерев'яна підставка, висота 14см. Хімічний барометр на круглій дерев'яній підставці. Прилад дозволяє відстежувати і прогнозувати зміни в погоді. Завдяки декоративному виконання, пристрій можна використовувати в якості деталі інтер'єр..

170 грн.

Барометр фіцроя BratFishing кругла дерев'яна підставка висота 18 см (180 / 03-004-180)

Барометр фіцроя Bratfishing кругла дерев'яна підставка, висота 18см. Барометр у вигляді наповненою рідиною колби. Колба встановлена на круглій декоративній підставці, завдяки чому прилад можна використовувати як прикрасу офісу або кімнати. функції: барометр Характерис..

281 грн.

Барометр фіцроя BratFishing настінний висота 29 см (180 / 03-008-290)

Барометр фіцроя Bratfishing висота 29см. Хімічний барометр в декоративній рамці. Відмінний настінний декоративний елемент, добре доповнює інтер'єр. За допомогою пристрою можна прогнозувати зміни в погоді. функції: барометр Характеристики: настінний Висота рамки: 29см ..

253 грн.

Барометр фіцроя BratFishing настінний з годинником висота 36.5 см (180 / 03-011-365)

Барометр фіцроя Bratfishing настінний з годинником, висота 35.5см. Настінний барометр фіцроя з годинником - це відмінний декоративний елемент, який послужити хорошим доповненням інтер'єру. Крім естетичної складової прилад має практичне використання і буде вкрай корисн..

702 грн.

Барометр фіцроя BratFishing у вигляді декоративної картини висота 18 см (180 / 03-007-180)

Барометр фіцроя Bratfishing у вигляді декоративної картини, висота 18см. Барометр фіцроя виконаний у вигляді декоративної рамки. Подібний подарунок стане не тільки красивим, але і корисним прикрасою кімнати або офісу. функції: барометр Характеристики: настінний Висота..

1124 грн.

Годинники Bratfishing пісочний в колбі Галілея, 1 хвилина, висота 15см

Годинники Bratfishing пісочний в колбі Галілея, 1 хвилина, висота 15см. Пісочний годинник в колбі Галілея - це красивий і оригінальний сувенір, який стане хорошим доповненням інтер'єру. функції: Годинники піскові Характеристики: Настільні Тривалість відліку часу: 1 хв..

114 грн.

Годинники Bratfishing пісочний в колбі Галілея, 2 хвилини, висота 20см

Годинники Bratfishing пісочний в колбі Галілея, 2 хвилини, висота 20см. Красиві пісочний годинник в колбі. Прилад є не тільки красивим, але і корисним подарунком і сувеніром. функції: Годинники піскові Характеристики: Настільні Тривалість відліку часу: 2 хвилини Висот..

146 грн.

Годинники Bratfishing пісочний в колбі Галілея, 3 хвилини, висота 25см

Годинники Bratfishing пісочний в колбі Галілея, 3 хвилини, висота 25см. Декоративні годинник, точно вимірюють відрізок часу. Прилад стане хорошим доповненням інтер'єру. функції: Годинники піскові Характеристики: Настільні Тривалість відліку часу: 3 хвилини Висота: 25с..

190 грн.

Годинники Bratfishing пісочний набір в піраміді, 1-3-5 хвилин, висота 11см

Годинники Bratfishing пісочний набір в піраміді, 1-3-5 хвилин, висота 11см. Набір пісочного годинника в піраміді - це красивий і оригінальний подарунок, який стане хорошим доповненням до інтер'єру. Прилад також відмінно підійде як сувенір. функції: Годинники піскові Х..

235 грн.