Атрактанти і ароматизатори

Атрактанти і ароматизатори

Атрактанти і ароматизатори роблять смак прикормки і насадки більш привабливим для риби.

Призначення ароматизаторів - надати потрібний запах певного відтінку, стійкості та інтенсивності. 

Залежно від запаху ароматизатори бувають з фруктово-ягідним ароматом, на основі рибних, м'ясних, креветочних ароматів, з вершковим ароматом і на основі запахів спецій. Рідкі ароматизатори для підгодовування тутті фрутті, мед, креветка, спрей для риби. За своїм станом ароматизатори діляться на сухі і рідкі. 

Ароматизатори та атрактанти виконують різні функції, тому вони не взаємозамінні. 

Ароматизатори, в своїй більшості, не впливають на апетит риби, вони лише залучають її увагу і змушують її «проявити інтерес» до нашої приманки або насадки. 

Завдання атрактантів не тільки залучити рибу, а й стимулювати її харчові рефлекси. Атрактанти «змушують» рибу спробувати нашу приманку (насадку). До того ж, вони притупляють інші риб'ячі інстинкти - доторкнувшись до обробленої аттрактантом приманки, риба вже не в силах виплюнути її - вона проковтує «ласощі» разом з гачками. Атрактанти для ляща, карася, окуня, сома, хижака купити. 

Рибу приваблюють різні запахи - спектр дуже широкий, але сказати точно які з них сьогодні «спрацюють» просто неможливо. Вибір ароматизатора - постійний експеримент, і тільки вгадавши з ним, ми отримаємо бажаний результат.

Показати
Сортувати:

Атрактанти Bass Assassin 16 OZ Trigger Spray Garlic

Атрактанти Bass Assassin - це ароматизатор для риболовецьких приманок виробництва США. Цей аттрактант є універсальним речовиною, а тому підходить для різних типів водойм - і з морської, і з прісною водою. Гамма ароматів аттрактанта Bass Assassin полягає в одному компл..

332 грн.