Безінерційна котушка Shimano STRADIC 3000SFC

Немає Безінерційна котушка Shimano STRADIC 3000SFC
Котушка Shimano STRADIC 3000SFC. До 2009 року фахівці корпорації Shimano розробили оновлену версію популярної рибальської котушки SHIMANO Stradic FC. В першу чергу в оновленій серії поліпшений головний механізм котушки. Як завжди надійний фрикційне гальмо, у якого є мікронастроюванням і посилена вологозахист. Безінерціоннаякатушка SHIMANO Stradic FC, завдяки своїй високій передавальному числу, буде незамінною для тих, хто цінує свій час і воліє доставляти рибу на берег якомога швидше. Котушка комплектується запасний шпулею SA-CF.

Технологічні характеристики котушки SHIMANO STRADIC FC:
- Floating Shaft II. Область тертя ротора і штока - найбільш уразливий вузол у більшості котушок. Конструктори Shimano, розмістили підшипники по краях штока, виключивши зайвий контакт, що труться. FLOATING SHAFT II здійснює плавну подачу штока і відповідно шпулі котушки, виключає виникнення поперечних люфтів, покращуючи ефективність і довговічність.

- Easy maintenance. Легкий і ефективний спосіб тримати Вашу котушку в оптимальній формі. Тепер можна безпосередньо змащувати котушку - НЕ пребегая до розбирання всього механізму. Мастильний порт може бути знайдений на кожній котушці S-системи, ви можете використовувати мастило йде в комплекті, а також будь-яку іншу, яку схвалює виробник.
- DYNA-BALANCE. Зменшує вібрацію котушки і дозволяє виробляти плавну роботу.
- Biogrip. Посилена металева ручка з руків'ям Biogrip для комфортного і надійного захоплення.
- AR-C spool. Новий запатентований проект шпулі з губою V-подібної форми Це означає, що волосінь знімається в менших петлях, що призводить до більш далеким і більш точним забросам. AR-C в купе з його запатентований секретним покриттям, також істотно мінімізує ризик утворення дефектів шнура або волосіні.
- Aero wrap II. Тепер Aero wrap переходить до наступного рівня і ще більшого зменшення внутрішнього тертя. Результат - ще більшу відстань кидка і точність, об'єднана з меншою кількістю шуму і тертя при виведенні і намотуванні.
- SUPER STOPPER II. Завдяки системі Super Stopper II - при встановленому режимі блокування зворотного руху, вільний рух рукоятки виключено. Практично переваги цього безвідмовно працює підшипника включають установку індикатора клювання з невеликим кроком збільшення чутливості, чим забезпечується більш швидка підсікання.
- SR-система. Об'єднала в собі всі складові S-системи: плавність, знижений шум і міцність. Але головне, що ще в процесі розробки і конструювання було використано безліч нових приголомшливих функцій. Саме вони гарантують рибалці впевненість в котушці на всі 100%. І тому система отримала назву "Концепція впевненості".
- Slow oscillation. Шпуля з системою понад повільного коливання Super Slow Oscillation зменшує тертя і стирання волосіні а як наслідок ви отримуєте більш дальній і точний закид.
- A-RB підшипники. Плавний, що не іржавіє без роботи підшипник. Підшипники A-RB в котушках Shimano - найостанніші виробничі технології. Таємниця тривалої роботи підшипників полягає в тому, що вони зроблені так, щоб запобігти будь-яку можливість появи іржі, корозії або окислення, всього того, що може привести до скорочення терміну служби. Поверхня має високу антикорозійні, захищаючи від реагентів. Такі підшипники застосовуються в котушках найвищої якості.
- POWER ROLLER. Спеціальна конструкція Shimano Power Roller значно скорочує закручування волосіні під час витягування і є великою перевагою при використанні мононитки і плетеної жилки.
- HYPERGEAR. Надточна оброблена головної пари котушки дозволяє домогтися максимальної потужності при найменшому зусиллі. Ефективність передачі зусилля від ручки до ротора становить тепер 90,3%. Навіть після тривалої експлуатації котушки Shimano будуть радувати Вас відмінною роботою.

Технічні характеристики котушок Shimano Stradic 3000 SFC:

Вага (гр.): 340
Кількість підшипників: 4S-ARB + 1 (4 + 1)
Ємність шпулі (м): 0,18-240 / 0,20-220 / 0,25-140 / 0,30-100
Перед. число: 6,0: 1
Запасна шпуля: 1

Відправлення в день замовлення BestFish.com.ua.


Катушки
Передавальне число 6.0:1
Кількість підшипників 4+1
Матеріал шпулі Метал
Типорозмір 3000
Фрикціон Передний
Характеристики
Вага, г 340

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Захист від роботів
  • Виробник: Shimano
  • Код товару: STR3000SFC
  • Наявність: Немає
  • 5108 грн.

Доставка транспортною компанією "Нова Пошта"

Оплата готівкою при отриманні замовлення або банківським переказом.

Обмін та повернення протягом 14 днів з моменту замовлення.