Зимові

Зимові
Зимові вудки мають невелику довжину і можуть бути виготовлені з різних матеріалів. Основні вимоги, що пред'являються до зимових вудилищ це міцність, стійкість до низьких температур і невелика вага. У нас ви можете купити зимові вудки: пластикові бюджетні вудки і вудилища зі скловолокна або графіту з корковою рукояткою. Деякі моделі вудилищ мають змінні вершинки різної чутливості.
Показати
Сортувати:

Зимние удилище Salmo Fin 42 см

Зимние удилище Salmo Fin 42 см Популярные модели зимних удочек, изготовленные в скандинавском стиле. Шестики удочек укомплектованы тюльпанами. Катушки открытого исполнения. Основное предназначение – для ловли рыбы на блесны или балансиры.   Особенности: Рук..

158 грн.

Зимние удилище Salmo Sensitip 50

Для ловли на блесны, балансиры и другие объемные приманки. Вершинка хлыста гибкая, выполняет роль кивка. Особенности: Двухчастные - соединение бланка с рукояткой штекерное. Бланк цельный - Solid Tip Материал - стеклопластик особой композиции.  Рукоятка - EVA. К..

365 грн.

Зимние удилище балалайка Salmo Handy Ice Rods желтое

Зимние удилище балалайка Salmo Handy Ice Rods желтое  Легкая и удобная удочка для зимней ловли на мормышку. Корпус удочки, изготовленный из высококачественного пенопласта, имеет эргономичную форму, благодаря чему удочка отлично ложится в руку. Для обеспечения пла..

221 грн.

Зимние удилище балалайка Salmo Handy Ice Rods красное

Зимние удилище балалайка Salmo Handy Ice Rods красное  Легкая и удобная удочка для зимней ловли на мормышку. Корпус удочки, изготовленный из высококачественного пенопласта, имеет эргономичную форму, благодаря чему удочка отлично ложится в руку. Для обеспечения пл..

221 грн.

Зимові вудлище Lucky John C-Tech All-In-1 Perch 45 (LJ116-01)

Одночастинна вудка для зимової ловлі з бланком з високомодульного графіту. За рахунок цього вона дуже легка і має високу чутливість при лові на блешні, балансири і інші об'ємні приманки. Високоякісний графіт хлистика, з вершинкой Solid Tip, не втрачає своїх властивост..

1026 грн.

Зимові вудлище Lucky John C-Tech VIKING 55 (LJ112-01)

Потужна вудка з висувним хлистиком підвищеної жорсткості з високомодульного графіту, призначена в першу чергу для лову судака. На кінці хлистика передбачено посадочне місце під кивок. особливості: Посадочне місце під кивок. Рукоятка комбінована - португальська пробка ..

804 грн.

Зимова вудка розбірна Salmo Sensitip 60cm (432-02)

Для лову на блешні, балансири і інші об'ємні приманки. Вершинка хлиста гнучка, виконує роль кивка. особливості: Двочастинні - з'єднання бланка з рукояткою штекерное. Бланк цілісний - Solid Tip Матеріал - склопластик особливої композиції. Рукоятка - EVA. Катушкодержате..

384 грн.

Зимние удилище Salmo Sniper Jigger 45

Зимние удилище Salmo Sniper Jigger 45 для ловли на блесны, балансиры и другие объемные приманки. Высокой прочности с местом для установки кивка. Особенности:Одночастные удочки. Хлыст – жесткий. Бланк цельный – Solid Tip, материал – упрочненное стекловолокно. Рукоятка ..

249 грн.

Зимові вудлище Lucky John C-Tech PERCH 43 (LJ104-01)

Зимові вудлище Lucky John C-Tech Perch 43 двухчастное з бланком з високомодульного графіту T30. За рахунок цього вона дуже легка і має високу чутливість при лові на блешні, балансири і інші об'ємні приманки. Високоякісний графіт хлистика, з вершинкой Solid Tip, не втр..

952 грн.

Зимові вудлище Lucky John C-Tech PERCH Soft 50 (LJ105-01)

Зимові вудлище Lucky John C-Tech Perch Soft 50 двухчастное з бланком з високомодульного графіту T30. За рахунок цього вона дуже легка і має високу чутливість при лові на блешні, балансири і інші об'ємні приманки. Високоякісний графіт хлистика, з вершинкой Solid Tip, н..

1134 грн.

Зимове вудлище Salmo Elite Telejig 55 (431-01)

Зимові вудлище Salmo Elite Telejig 55 для лову на блешні, балансири і інші об'ємні приманки. Легкі, чутливі з місцем для установки кивка. особливості: Телескопічна вудка. Бланк - середньої жорсткості. Бланк цілісний - Solid Tip, матеріал - графіт Т24. Рукоятка - матер..

515 грн.

Зимове вудлище Salmo Elite TELELIJ 65 (431-02)

Зимові вудлище Salmo Elite Telejig 65 для лову на блешні, балансири і інші об'ємні приманки. Легкі, чутливі з місцем для установки кивка. особливості: Телескопічна вудка. Бланк - середньої жорсткості. Бланк цілісний - Solid Tip, матеріал - графіт Т24. Рукоятка - матер..

577 грн.

Зимове вудлище Team Salmo ICE FEEDER 64 (TSFE-64)

Високоякісне вудилище, призначене для молодого, але вже активно розвивається виду лову - підлідного фідера. Вудилище оснащене теплою ручкою з пробки ААА з рухомими графітовими кільцями, що дозволяють закріпити котушку в необхідному місці. Бланк вудлища, що виконує рол..

1008 грн.