Морські

Морські

Морські вудилища призначені для лову в морському прибої. Це потужні вудлища призначені для виконання силових закидів важких приманок на великі відстані від берегової лінії або з катера. Конструкція морських вудилищ дозволяє гідно впоратися з таким завданням навіть проти сильного прибійного вітру. Призначені для морської води.

Показати
Сортувати:

Вудилище Energo Team Ocean Pilk 2,10m 200-600g (14172210)

Виготовлено з карбону марки IM6 дуже міцний. Вся серія має, значний запас потужності. Елегантний зовнішній вигляд, посилені кільця SIC на двох ніжках зі збільшеним діаметром. Ручка обшита матеріалом що забезпечує анти-ковзання для кращого захоплення. особливості: Мате..

1875 грн.

Вудилище Trabucco Achab XP Boat 1.80м 200гр

Потужний двочастинний спінінг зі скловолокна HVE (High Volume Epoxy-fibers) оснащений кільцями з стійкою до морської води стали з S-SiC вставками. Дуже добре підходить для човнової риболовлі. S-SiC вставки дозволяють використовувати як волосіні так і плетені шнури. Кі..

1162 грн.

Спінінг Trabucco Pulse Bolentino 2.10м 150гр

Спінінг Trabucco Pulse Bolentino 2.10м 150гр - потужне морське вудилище відмінної якості. Бланк вудлища виготовлений з карбону CX-1 що робить його легким і в той же час потужним і міцним. Вудилище має чутливу, чуйну вершинку, яка реєструє навіть самі обережні клювання..

1690 грн.