Вудилище коропове Daiwa Infinity Carp 3.90 м 3.75 lb 2 секції (11990-396)
Вудилище коропове Daiwa Infinity Carp 3.90 м 3.75 lb 2 секції (11990-396) — модель коропового класу, розрахована не на формальну універсальність, а на конкретну роботу з короповими монтажами, дистанцією та впевненим запасом потужності. Довжина 3.9 м, вага 445 г, 2 секцій, транспортна довжина 2.03 м. За підтвердженими характеристиками серії тут використано карбоновий бланк, штекерну конструкцію, з кільцями та лад середньо-повільний. Напівпараболічний профіль Infinity робить її доречною для рибалки, який не хоче крайнощів наджорсткого дистанційника. Це серйозна 13-футова модель з високим запасом потужності, але при цьому з дуже приємною роботою на рибі.
За призначенням ця модель найкраще підходить для лову трофейного коропа і амура на великих водоймах. Рекомендована техніка — дальній короповий лов, але з акцентом не лише на кидок, а й на чисте, контрольоване виважування великої риби. У реальній риболовлі це означає, що вудилище працює там, де потрібні не абстрактні цифри у каталозі, а конкретні практичні якості: контроль вершинки, передбачувана поведінка бланка на закиданні, запас потужності в комлі та достатня делікатність під час виважування. Якщо рибалка підбирає модель не «про всяк випадок», а під зрозумілий сценарій, ця конфігурація виглядає логічною і виправданою.
Infinity — одна з найшанованіших коропових лінійок Daiwa. Саме в ній бренд поєднує британське виробництво, технологічний карбон і той характер бланка, який цінують досвідчені карпятники. У цій моделі добре видно фірмовий підхід бренду: не перевантажувати конструкцію зайвими рішеннями, а дати рибалці робочий баланс, який відчувається на воді вже з першої риболовлі. Окремо варто відзначити такі особливості: HVF carbon, X45, V-Joint Alpha, ALPS котушкотримач, Seaguide TDG кільця, premium shrink tube handle.
Характеристики:
- Тип вудлища: Коропові
- Конструкція: Штекерна
- Загальна довжина: 3.9 м
- Матеріал: Карбон
- Загальна вага: 445 г
- Кількість секцій: 2
- Довжина у складеному вигляді: 2.03 м
- Сезон: Літо
- Стрій: Середньо-повільний
- Особливості моделі: HVF carbon, X45, V-Joint Alpha, ALPS котушкотримач, Seaguide TDG кільця, premium shrink tube handle
Країна реєстрації бренду: Японія- Країна-виробник товару: Велика Британія
- Гарантія: 14 днів
Коропова вудка з посиленою конструкцією й оптимальною кривою бланка для далекого закидання. Це вудилище для коропа з системою X45 та карбоновим V-Joint забезпечує контрольовану доставку оснастки. Коропове вудилище ідеально працює на дистанціях 80-120 м з PVA-сітками, бойлами, стиками. Купити коропове вудилище Daiwa в Україні — обрати інструмент для трофейного карпфішингу й тривалих сесій на воді.
| Конструкція | Штекерна |
| Країна-виробник товару: | Велика Британія |
| Гарантія: | 14 днів |
| Довжина у складеному вигляді | 2.03 м |
| Загальна вага | 445 г |
| Загальна довжина | 3.9 м |
| Кількість секцій | 2 |
| Країна реєстрації бренду: | Японія |
| Матеріал | Карбон |
| Особливості моделі | HVF carbon, X45, V-Joint Alpha, ALPS котушкотримач, Seaguide TDG кільця, premium shrink tube handle |
| Сезон | Літо |
| Стрій | Середньо-повільний |
| Тип вудлища | Коропові |






























































