Котушка Shimano Nexave 4000 RC

Немає Котушка Shimano Nexave 4000 RC
Котушка Shimano Nexave 4000 RC середнього рівня має тугіше колірну гамму, як і вудилища Nexave. Ця котушка концепції Р4 - прекрасної якості за доступною ціною. Три кулькових і роликовий підшипники дають м'яку і плавну роботу, а багатодисковий фрикційне гальмо з Super Stopper II реагує адекватно при виведенні черговий видобутку. Лесоукладчік Varispeed для лісок малого діаметра. Закид з Nexave RC досконалий, особливо з легкої наживкою або поплавком. Nexave RC - одна з найпопулярніших котушок.

особливості:

VariSpeed. Високоякісна укладка волосіні - найважливіша характеристика для точного, далекого і правильного закидання. Нова революційна система Varispeed від Shimano складається з двох спеціально сконструйованих шестерень. Одна з них овальна, а інша - незвичайної квадратної форми! Це забезпечує нерівномірну швидкість коливання шпулі, а значить абсолютно нову укладку волосіні.

AR -C Spool. Шпули Shimano AR-C патентовані шпулі з похилою губою шпулі. Дизайн і форма дозволяє волосіні залишати шпулю з найменшим тертям і в менших за розміром кільцях, що веде до більш далеким і акуратним забросам. Доведено випробуваннями, що шпулі AR-C при використанні плетених шнурів або лісок зменшують провис і кількість вітрових вузлів. Використання шпулі AR-C тепер є стандартом майже на всіх котушках Shimano.

P 4 - Power, Precision, Performance, Pleasure (Потужність, Точність, Продуктивність, Задоволення). Нова концепція P4, в якій на базі концепції P3 додані нововведення з серії котушок вищого класу. Таким чином, котушки концепції P4 перейшли на інший рівень безкомпромісної якості при збереженні середньої категорії доступності.

XT -7 - оригінальний матеріал Shimano для виготовлення котушок. Використовується в бюджетних і середньо-цінових котушках і шпулях. XT-7 надійний, міцний і легкий.

Dyna -Balance зменшує вібрацію котушки і дозволяє виробляти плавну роботу.

Super Stopper II зменшує зворотний рух і вільний хід ручки, коли котушка встановлена на антиреверс.

Power Roller. Спеціальна конструкція ролика лескоукладивателя Shimano значно знижує перекручування волосіні (плетених шнурів) вчасно її вимотування.

Характеристики:

Вага (г): 385
Передавальне відношення: 5,2: 1
Ємність шпулі (mm / m): 0.18-170 / 0.20-140 / 0.25-90 / 0.30-60
Місткість монолесок (lb / yds): 2-270 / 4-140 / 6-110
Кількість підшипників: 3 x SSS + 1 RB
Довжина волосіні за оборот ручки: 81
Максимальна гальмівне зусилля, кг: 2.8
Запасна шпуля: 1, Алюмінієва

Виробник: Shimano
Країна торгової марки: Японія

Відео огляд:

Катушки
Передавальне число 5.2:1
Кількість підшипників 3+1
Матеріал шпулі Метал
Типорозмір 4000
Фрикціон Задний
Характеристики
Вага, г 385

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Захист від роботів
  • Виробник: Shimano
  • Код товару: NEX4000RC
  • Наявність: Немає
  • 1893 грн.

Доставка транспортною компанією "Нова Пошта"

Оплата готівкою при отриманні замовлення або банківським переказом.

Обмін та повернення протягом 14 днів з моменту замовлення.