Acme

Acme
Всемирно известный производитель рыболовных приманок из США. Компания Acme основана в 1952 году Генри Лавалем. Лаваль вместе с братом Алом решили совместить производство металлических блесен и ювелирное дело. Так появилась знаменитая блесна Kastmaster. В 1980 году Acme приобрела компанию Seneca Tackle Co., производившую блесны Little Cleo.
Показати
Сортувати:

Блесна Acme Kastmaster 10.5г Cutthroat

Блесна Acme Kastmaster 10,5г CutthroatЛегендарная блесна известная всем спиннингистам в первую очередь как приманка для ловли жереха. И не удивительно ведь это одна из самых дальнобойных блесен. Опытный спиннингист способен забросить тяжелый кастмастер на расстояние 1..

287 грн.

Блешня Acme Kamlooper 5.3г Original Black Dot Nickel

Acme Kamlooper 5.3г Original Black Dot Nickel - колебалка класичної каплевидної форми. Маленькі розміри призначені для лову форелі. Розміри по більше ловлять всю хижу рибу: щуку, судака, окуня, сома. Приманка добре тримає горизонт проводки, найкраще вона працює на пов..

196 грн.

Блешня Acme Kastmaster 1.18г Gold

Блешня Acme Kastmaster 1,18г Gold Легендарна блешня відома всім спінінгістам в першу чергу як приманка для лову жереха. І не дивно адже це одна з найбільш далекобійних блешень. Досвідчений спінінгіст здатний закинути важкий кастмастер на відстань 100 і більше метрів. ..

155 грн.

Блешня Acme Kastmaster 2.5г Chrome

Блешня Acme Kastmaster 2,5 г Chrome Легендарна блешня відома всім спінінгістам в першу чергу як приманка для лову жереха. І не дивно адже це одна з найбільш далекобійних блешень. Досвідчений спінінгіст здатний закинути важкий кастмастер на відстань 100 і більше метрів..

155 грн.

Блешня Acme Kastmaster 2.5г Chrome Fluorescent Orange Stripe

Блешня Acme Kastmaster 2,5 г Chrome Fluorescent Orange Stripe Легендарна блешня відома всім спінінгістам в першу чергу як приманка для лову жереха. І не дивно адже це одна з найбільш далекобійних блешень. Досвідчений спінінгіст здатний закинути важкий кастмастер на ві..

155 грн.

Блешня Acme Kastmaster 3.5г Chrome Fluorescent Orange Stripe

Блешня Acme Kastmaster 3,5 г Chrome Fluorescent Orange Stripe Легендарна блешня відома всім спінінгістам в першу чергу як приманка для лову жереха. І не дивно адже це одна з найбільш далекобійних блешень. Досвідчений спінінгіст здатний закинути важкий кастмастер на ві..

170 грн.

Блешня Acme Kastmaster 3.5г Copper

Блешня Acme Kastmaster 3.5г Copper Легендарна блешня відома всім спінінгістам в першу чергу як приманка для лову жереха. І не дивно адже це одна з найбільш далекобійних блешень. Досвідчений спінінгіст здатний закинути важкий кастмастер на відстань 100 і більше метрів...

170 грн.

Блешня Acme Little Cleo 3.5г Copper

Little Cleo 3.5г Copper - друга за популярністю, після кастмастера, блешня в арсеналі американського виробника Acme. Болісно випускаються у величезній кількості розмірів і кольорів. Найменші успішно ловлять форель і білого хижака (жерех, язь, головень). Болісно розмір..

168 грн.

Блешня Acme Little Cleo 3.5г Nickel Chartreuse Stripe

Little Cleo 3.5г Nickel Chartreuse Stripe - друга за популярністю, після кастмастера, блешня в арсеналі американського виробника Acme. Болісно випускаються у величезній кількості розмірів і кольорів. Найменші успішно ловлять форель і білого хижака (жерех, язь, головен..

168 грн.

Блешня Acme Little Cleo 3.5г Nickel Flo. Orange Stripe

Little Cleo 3.5г Nickel Flo. Orange Stripe - друга за популярністю, після кастмастера, блешня в арсеналі американського виробника Acme. Болісно випускаються у величезній кількості розмірів і кольорів. Найменші успішно ловлять форель і білого хижака (жерех, язь, голове..

168 грн.

Блешня Acme Little Cleo 4.7г Copper

Little Cleo 4.7г Copper - друга за популярністю, після кастмастера, блешня в арсеналі американського виробника Acme. Болісно випускаються у величезній кількості розмірів і кольорів. Найменші успішно ловлять форель і білого хижака (жерех, язь, головень). Болісно розмір..

178 грн.

Блешня Acme Little Cleo 4.7г Nickel Chartreuse Stripe

Little Cleo 4.7г Nickel Chartreuse Stripe - друга за популярністю, після кастмастера, блешня в арсеналі американського виробника Acme. Болісно випускаються у величезній кількості розмірів і кольорів. Найменші успішно ловлять форель і білого хижака (жерех, язь, головен..

178 грн.

Блешня Acme Little Cleo 4.7г Nickel Flo. Orange Stripe

Little Cleo 4.7г Nickel Flo. Orange Stripe - друга за популярністю, після кастмастера, блешня в арсеналі американського виробника Acme. Болісно випускаються у величезній кількості розмірів і кольорів. Найменші успішно ловлять форель і білого хижака (жерех, язь, голове..

178 грн.

Блешня Acme Thunderbolt 2.8г Gold Silver

Блешня Acme Thunderbolt 2.8г Gold Silver Acme Thunderbolt - блешня розроблена для лову форелі. Однаково добре працює як на протязі та й в стоячій воді. Оригінальна форма і гра роблять цю блешню дуже уловистою не тільки по форелі але і по іншим видам хижої риби таким я..

154 грн.