Спінінг Daiwa Fuego 902HFS 2.74 м 20-60 г (11105-11)

-30% Спінінг Daiwa Fuego 902HFS 2.74 м 20-60 г (11105-11)

Спінінг Daiwa Fuego 902HFS 2.74 м 20-60 г (11105-11) — спінінгове вудилище, яке чітко заточене під свій робочий сценарій, а не під абстрактну «універсальність». Поєднання довжини 2.74 м і тесту 20-60 г дозволяє зрозуміти, що модель створена для цілеспрямованого лову хижака з хорошим контролем приманки та прогнозованою поведінкою бланка.

У роботі ця модель відчувається зібраною та цілеспрямованою: бланк не провалюється на кидку, але й не втрачає контакту з приманкою. 902HFS у Fuego — це вже відверто силовий інструмент, але він не перетворюється на «дубину». Саме цим модель і приваблює. За технікою виконання тут важливі не лише сухі цифри, а й те, як вони реалізовані в реальній снасті: силовий береговий бланк, швидкий лад, . Вага 177 г, конструкція на 2 секції, транспортна довжина 1.40 м доповнюють практичну картину й пояснюють, чому вудилище зручне не тільки на воді, а й у транспортуванні.

За призначенням ця модель найбільше підійде рибалці, який орієнтується на великої щуки, судака, жереха та сильного хижака на важких приманках. Найкраще вона розкривається в сценаріях, де використовують важкий береговий джиг, облов брівок і руслових зон, великі мінноу й коливалки, де потрібна потужна підсічка на дистанції. Якщо говорити не загально, а по суті моделі, то її оцінять за передбачувану роботу бланка на основних приманках, чітке читання проводки та збереження контролю в момент клювання або силового виважування.

Daiwa у важкому береговому сегменті робить ставку на контроль і ресурс, а не на показну жорсткість. Ця Fuego добре демонструє такий підхід.

Характеристики:
Тип вудлища: Спінінгові
Конструкція: Штекерна
Загальна довжина: 2.74 м
Матеріал: Карбон
Загальна вага: 177 г
Кастинг-тест (максимальна вага наживки): 60 г
Кастинг-тест: 20-60 г
Кількість секцій: 2
Довжина у складеному вигляді: 1.40 м
Сезон: Літо
Стрій: Швидкий
Особливості моделі: силовий береговий бланк, швидкий лад,
Матеріал руків'я: EVA
Країна реєстрації бренду: Японія

Спінінгове вудилище — універсальний інструмент для активної ловлі хижака на спінінг: щуки, окуня, судака, головня. Вдалий підбір тесту та довжини робить це вудилище для джигу, твічингу й ловлі на воблери комфортним протягом усього дня. Карбоновий бланк забезпечує далекий точний кидок та швидку реакцію на поклювку. Спінінг такого класу — оптимальний вибір для береговой і човнової рибалки. Купити вудилище Daiwa з гарантією та оригінальною комплектацією.

Конструкція Штекерна
Гарантія 14 днів
Довжина у складеному вигляді 1.40 м
Загальна вага 177 г
Загальна довжина 2.74 м
Кількість секцій 2
Кастинг-тест 20-60 г
Кастинг-тест (максимальна вага наживки) 60 г
Країна реєстрації бренду Японія
Матеріал Карбон
Особливості моделі силовий береговий бланк, швидкий лад,
Сезон Літо
Стрій Швидкий
Тип вудлища Спінінгові

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Захист від роботів
  • Виробник: Daiwa
  • Код товару: 11105-11
  • Наявність: Є в наявності
  • 5480 грн.
  • 3836 грн.

Безкоштовна Доставка замовлень від 1500грн., з оплатою на рахунок. "Нова Пошта".

Оплата готівкою при отриманні замовлення або банківським переказом.

Обмін та повернення протягом 14 днів з моменту замовлення.