Cuda

Cuda
Марка Cuda® была разработана с силой, мощью и маневренностью Barracuda. Рыболовные продукты Cuda созданы для ловли в пресной и морской воде и будут работать очень долго без повреждений. Благодаря использованию титана и сплавов, инструменты Cuda обеспечивают твердость, исключают коррозию и адгезионную стойкость мирового класса. Процесс склеивания титана гарантирует, что титан будет в три раза тверже, чем необработанная сталь. Инструменты для ловли Cuda разработаны профессионалами и тщательно протестированы в соленой и пресной воде, обеспечивая высочайшее качество и надежность.
Показати
Сортувати:

Чохол для плоскогубців Cuda Sheath and Lanyard

Чохол для плоскогубців, ножиць і кусачок з карабіном і тросом. Характеристики: Довжина: 15см Ширина: 8см Товщина: 2 см Можна закріпити на сумці або на собі Виробник: Cuda Країна торгової марки: США..

444 грн.

Кусачки Cuda 6.75 Titanium Bonded Diagonal Wire Cutters

Кусачки мають довгі ручки і призначені для різання дроту, волосіні шнура. Міцна конструкція, нескользящие рукоятки. Леза з високовуглецевого титану. Характеристики: Довжина: 18см Матеріал: високовуглецевий титан Зручний прогумовані ручки Виробник: Cuda Країна торгової..

1168 грн.

Ножиці обробні Cuda 8 Titanium Bonded Detachable Marine Shear

Ножиці обробні оснащені знімними ручками для легкого очищення. Леза виготовлені з високовуглецевої сталі з титановим покриттям, яка в 3 рази міцніше, ніж необроблена сталь, і довше гостріше. Один край леза можна використовувати в якості рибочистки, а інший - з вбудова..

755 грн.

Плоскогубці Cuda 8.75 Titanium Bonded Needle Nose Pliers

Плоскогубці виготовлені з нержавіючої сталі з титановим покриттям. Так само ними можна дістати гачок з рота риби або перекусити шнур, або волосінь. Чи не ковзаючі рукоятки. Характеристики: Довжина: 22см Матеріал: нержавіюча сталь з титановим покриттям Зручний прогумов..

1168 грн.

Точилка Cuda Knife & Shear Sharpener

Точилка легко точить незазубренние ножі, ножиці. Легко встановлюється на будь-якій поверхні. Конструкція виготовлена з алюмінію і матеріалу ABC. Заточить будь-яку сталь. Характеристики: Розмір: 8 см Матеріал: алюмінію і ABC Для ножиць і ножів Виробник: Cuda Країна тор..

770 грн.

Ніж Cuda 4 "Titanium Bonded Fillet Knife

Цей 4-дюймовий ніж Cuda Fillet відрізняється точним шліфованим лезом і лезом з нержавіючої сталі 4116 з нержавіючої сталі з титановим покриттям, яке протистоїть корозії. Конструкція з повним загостренням для підвищеної міцності. Рукоятка виконана у вигляді шкали Cuda,..

774 грн.

Ніж Cuda 6.5 "Titanium Bonded Folding Fillet Knife

Цей ніж складається для безпеки і зберігання і оснащений 6,5-дюймовим ріжучим лезом з ідеальним вигином. Лезо виготовлено з нержавіючої сталі з титановим покриттям з нержавіючої сталі 4116, тому воно буде залишатися гострим і стійким до корозії. Довічна гарантія. Хара..

1396 грн.

Ніж Cuda 9 "Titanium Bonded Serrated Knife

Зазубрені лезо 9 "для підвищення продуктивності різання. Лезо виготовлено з титанової німецької нержавіючої сталі 4116 і стійко до корозії. Конструкція з повним загостренням і збільшеним підставою для підвищеної міцності. Рукоятка виконана у вигляді шкали Cuda, нековз..

758 грн.