Cobra

Cobra
Cobra
Показати
Сортувати:

Гачки Cobra BAITHOLDER NSB K120

Гачки Cobra BAITHOLDER NSB K120 клаccічеcкая форма великих гачків (king) c круглим загином і відігнути в c сторону цівки жалом. Рекомендується для лову найбільшої трофейної риби. Завдяки двом додатковим борідках на цівку, міцно утримують будь-яку наcадку. Розмір: 12/0..

45 грн.

Гачки Cobra BEAK BRONZE 008

Гачки Cobra BEAK BRONZE 008 завдяки своїй формі, потужні гачки даної серії чудово утримують найдешевші різноманітні наcадкі. Найбільш підходять для лову караcя і коропа. Розмір: 8 з кільцем Штук в упаковці: 10 Колір: бронзовий..

21 грн.

Гачки Cobra BEAK GOLD 008

Гачки Cobra BEAK GOLD 008 завдяки своїй формі, потужні гачки даної серії чудово утримують найдешевші різноманітні наcадкі. Найбільш підходять для лову караcя і коропа. Розмір: 8 з кільцем Штук в упаковці: 10 Колір: золотий..

26 грн.

Гачки Cobra BEAK GOLD 012

Гачки Cobra BEAK GOLD 012 завдяки своїй формі, потужні гачки даної серії чудово утримують найдешевші різноманітні наcадкі. Найбільш підходять для лову караcя і коропа. Розмір: 12 з кільцем Штук в упаковці: 10 Колір: золотий..

24 грн.

Гачки Cobra CARP CHINU 001

Гачки Cobra CARP CHINU 001 спеціальні, призначені для лову на Бойл. Високоякісна вуглецева легована сталь. Новітні технології термообробки електрохімічна заточка жала гачка лазерний контроль якості заточки стійке антикорозійне покриття виготовлені в Кореї Гачок кругло..

33 грн.

Гачки Cobra CARP CHINU 002

Гачки Cobra CARP CHINU 002 спеціальні, призначені для лову на Бойл. Високоякісна вуглецева легована сталь. Новітні технології термообробки електрохімічна заточка жала гачка лазерний контроль якості заточки стійке антикорозійне покриття виготовлені в Кореї Гачок кругло..

31 грн.

Гачки Cobra CARP KAYO HEAVY 001

Гачки Cobra CARP KAYO HEAVY 001 призначені для лову на Бойл. Високоякісна вуглецева легована сталь. Новітні технології термообробки електрохімічна заточка жала гачка лазерний контроль якості заточки стійке антикорозійне покриття виготовлені в Кореї Гачок гострої форми..

27 грн.

Гачки Cobra CARP KAYO HEAVY 002

Гачки Cobra CARP KAYO HEAVY 002 призначені для лову на Бойл. Високоякісна вуглецева легована сталь. Новітні технології термообробки електрохімічна заточка жала гачка лазерний контроль якості заточки стійке антикорозійне покриття виготовлені в Кореї Гачок гострої форми..

24 грн.

Гачки Cobra CARP KAYO HEAVY 004

Гачки Cobra CARP KAYO HEAVY 004 призначені для лову на Бойл. Високоякісна вуглецева легована сталь. Новітні технології термообробки електрохімічна заточка жала гачка лазерний контроль якості заточки стійке антикорозійне покриття виготовлені в Кореї Гачок гострої форми..

22 грн.

Гачки Cobra CARP KAYO HEAVY K010

Гачки Cobra CARP KAYO HEAVY K010 призначені для лову на Бойл. Високоякісна вуглецева легована сталь. Новітні технології термообробки електрохімічна заточка жала гачка лазерний контроль якості заточки стійке антикорозійне покриття виготовлені в Кореї Гачок гострої форм..

29 грн.

Гачки Cobra CARP KOI 002

Гачки Cobra CARP KOI 002 призначені для лову на Бойл. Високоякісна вуглецева легована сталь. Новітні технології термообробки електрохімічна заточка жала гачка лазерний контроль якості заточки стійке антикорозійне покриття виготовлені в Кореї Гачок круглої форми з прям..

25 грн.

Гачки Cobra CARP KOI 004

Гачки Cobra CARP KOI 004 призначені для лову на Бойл. Високоякісна вуглецева легована сталь. Новітні технології термообробки електрохімічна заточка жала гачка лазерний контроль якості заточки стійке антикорозійне покриття виготовлені в Кореї Гачок круглої форми з прям..

23 грн.

Гачки Cobra CATFISH K080

Гачки Cobra CATFISH K080 міцні, для лову трофейної риби, прекрасно утримує різні насадки. Дані гачки добре себе зарекомендували при лові на живу насадку - своєю вагою вони не утрудняють її рухів. Завдяки спеціальній заточування жала, гачок легко пробиває міцну хрящову..

59 грн.

Гачки Cobra CATFISH K100

Гачки Cobra CATFISH K100 міцні, для лову трофейної риби, прекрасно утримує різні насадки. Дані гачки добре себе зарекомендували при лові на живу насадку - своєю вагою вони не утрудняють її рухів. Завдяки спеціальній заточування жала, гачок легко пробиває міцну хрящову..

57 грн.

Гачки Cobra CRYSTAL NSB 004

Гачки Cobra CRYSTAL NSB 004 дуже міцні універcальние гачки c прямим загином цівки. Рекомендуютcя для лову як великої, так і дрібної риби. Розмір: 4 з кільцем Штук в упаковці: 10 Колір: NSB..

26 грн.

Гачки Cobra CRYSTAL NSB 010

Гачки Cobra CRYSTAL NSB 010 дуже міцні універcальние гачки c прямим загином цівки. Рекомендуютcя для лову як великої, так і дрібної риби. Розмір: 10 з кільцем Штук в упаковці: 10 Колір: NSB..

26 грн.

Гачки Cobra CRYSTAL NSB 012

Гачки Cobra CRYSTAL NSB 012 дуже міцні універcальние гачки c прямим загином цівки. Рекомендуютcя для лову як великої, так і дрібної риби. Розмір: 12 з кільцем Штук в упаковці: 10 Колір: NSB..

23 грн.

Гачки Cobra CRYSTAL NSB 014

Гачки Cobra CRYSTAL NSB 014 дуже міцні універcальние гачки c прямим загином цівки. Рекомендуютcя для лову як великої, так і дрібної риби. Розмір: 14 з кільцем Штук в упаковці: 10 Колір: NSB..

23 грн.

Гачки Cobra FEEDER CLASSIC 006

Гачки Cobra FEEDER CLASSIC 006 класичної форми з довгим Цівка, особливо гарні для лову на живі і об'ємні приманки. Такі гачки ідеально підходять для лову ляща на пучок черв'яків або гроно опариша, зручні для комбінування живих і рослинних компонентів. Надійно засікає ..

21 грн.

Гачки Cobra FEEDER CLASSIC 010

Гачки Cobra FEEDER CLASSIC 010 класичної форми з довгим Цівка, особливо гарні для лову на живі і об'ємні приманки. Такі гачки ідеально підходять для лову ляща на пучок черв'яків або гроно опариша, зручні для комбінування живих і рослинних компонентів. Надійно засікає ..

18 грн.

Гачки Cobra FEEDER CLASSIC 012

Гачки Cobra FEEDER CLASSIC 012 класичної форми з довгим Цівка, особливо гарні для лову на живі і об'ємні приманки. Такі гачки ідеально підходять для лову ляща на пучок черв'яків або гроно опариша, зручні для комбінування живих і рослинних компонентів. Надійно засікає ..

18 грн.

Гачки Cobra FEEDER MASTER 012

Гачки Cobra FEEDER MASTER 012 класичний «кіготь орла» - популярна, перевірена модель для лову коропа та іншої великої риби. За рахунок подовженого цівки хороший для лову на об'ємні приманки з декількох насіння кукурудзи, пучка хробаків і т.д. Розмір: 12 з кільцем Штук..

21 грн.

Гачки Cobra FEEDER SPECIALIST 004

Гачки Cobra FEEDER SPECIALIST 004 прогресивної форми. Багатофункціональна модель, відмінно підійде для лову будь-якої білої риби. Використовується як в фідері, так і в поплавковою вудці. Тонка дріт дозволяє застосовувати делікатні насадки, типу мотиль і опариш «джокер..

24 грн.

Гачки Cobra FEEDER SPECIALIST 014

Гачки Cobra FEEDER SPECIALIST 014 прогресивної форми. Багатофункціональна модель, відмінно підійде для лову будь-якої білої риби. Використовується як в фідері, так і в поплавковою вудці. Тонка дріт дозволяє застосовувати делікатні насадки, типу мотиль і опариш «джокер..

24 грн.